EURO - CRAFTERS, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36562629
DIČ: 2021862843
IČ DPH: SK2021862843
Demandice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Demandice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva a korku okrem nábytku 16.29
Dátum vzniku: 3. 8. 2004
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2004
Spisová značka: Sro/15043/N
Predmet podnikania (výber): veľkoobchod v rozsahu voľných živností; maloobchod v rozsahu voľných živností; sprostredkovanie obchodu, výroby a služieb v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Katarína Pásztorová od 13. 6. 2005
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť EURO - CRAFTERS, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 12,8 tis. € a tržby jej klesli o 34 % na 127,8 tis. €.

127,8 tis. €
Tržby
12,8 tis. €
Strata
89,4 tis. €
Aktíva
13,3 tis. €
Vlastné imanie
85 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 9,5 tis., 2022 −37,7 tis., 2023 17,9 tis., 2024 781, 2025 −12,8 tis.20219,5 tis.2022−37,7 tis.202317,9 tis.20247812025−12,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 255,9 tis., 2022 276,2 tis., 2023 261,1 tis., 2024 193,8 tis., 2025 127,8 tis.2021255,9 tis.2022276,2 tis.2023261,1 tis.2024193,8 tis.2025127,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 127,8 tis. € -12,8 tis. €
2024 193,8 tis. € 781 €
2023 261,1 tis. € 17,9 tis. €
2022 276,2 tis. € -37,7 tis. €
2021 255,9 tis. € 9,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie13,3 tis. €
  • Záväzky76,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma EURO - CRAFTERS, s.r.o. v konkurze?

EURO - CRAFTERS, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma EURO - CRAFTERS, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala EURO - CRAFTERS, s.r.o. tržby 127,8 tis. €.

Je firma EURO - CRAFTERS, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 EURO - CRAFTERS, s.r.o. vykázala stratu 12,8 tis. €.

Je EURO - CRAFTERS, s.r.o. platiteľom DPH?

EURO - CRAFTERS, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma EURO - CRAFTERS, s.r.o. sídli?

EURO - CRAFTERS, s.r.o. má sídlo na adrese Demandice, 935 85.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026