H2G, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36562378
DIČ: 2021856705
IČ DPH: SK2021856705
Čierne Kľačany 387, Čierne Kľačany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Čierne Kľačany 387, Čierne Kľačany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pestovanie plodín a chov zvierat, poľovníctvo a služby s tým súvisiace 01.11
Dátum vzniku: 23. 7. 2004
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 5. 8. 2004
Spisová značka: Sro/15018/N
Predmet podnikania (výber): podnikanie v poľnohospodárskej výrobe, vrátane predaja nespracovaných poľnohospodárskych výrobkov na účely spracovani…; poskytovanie poľnohospodárskych služieb; výroba hroznového vína …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Marián Gyepes od 23. 7. 2004
    konateľspoločník
  • Ing. Milan Horný od 23. 5. 2022
    spoločník
  • Ing. Peter Gondár od 23. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť H2G, s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 14,4 tis. € a tržby jej narástli o 34 % na 127,9 tis. €.

127,9 tis. €
Tržby
14,4 tis. €
Zisk
140,8 tis. €
Celkové výnosy
505,4 tis. €
Aktíva
202,7 tis. €
Vlastné imanie
60 %
Celková zadlženosť
49,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 111,1 tis., 2022 97,5 tis., 2023 −196, 2024 −20,8 tis., 2025 14,4 tis.2021111,1 tis.202297,5 tis.2023−1962024−20,8 tis.202514,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 76,5 tis., 2022 92,4 tis., 2023 109,3 tis., 2024 95,5 tis., 2025 127,9 tis.202176,5 tis.202292,4 tis.2023109,3 tis.202495,5 tis.2025127,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 127,9 tis. € 14,4 tis. €
2024 95,5 tis. € -20,8 tis. €
2023 109,3 tis. € -196 €
2022 92,4 tis. € 97,5 tis. €
2021 76,5 tis. € 111,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok376,4 tis. €
  • Zásoby90,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky29,6 tis. €
  • Finančné účty8,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie864 €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy173,2 tis. €
  • Fondy zo zisku2,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov6,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie14,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky-1 €
  • Krátkodobé záväzky149,9 tis. €
  • Bankové úvery20,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie132,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma H2G, s.r.o. v konkurze?

H2G, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma H2G, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala H2G, s.r.o. tržby 127,9 tis. €.

Je firma H2G, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 H2G, s.r.o. dosiahla zisk 14,4 tis. €.

Je H2G, s.r.o. platiteľom DPH?

H2G, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma H2G, s.r.o. sídli?

H2G, s.r.o. má sídlo na adrese Čierne Kľačany 387, Čierne Kľačany, 953 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026