PP INVEST NITRA s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36560804
DIČ: 2021842713
IČ DPH: SK2021842713
Pražská 2, Nitra

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pražská 2, Nitra Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Inžinierske stavby 42.99
Dátum vzniku: 8. 6. 2004
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2004
Spisová značka: Sro/14841/N
Predmet podnikania (výber): Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Výkon činnosti stavbyvedúceho; Inžinierska činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Pavol Šlosár od 8. 6. 2004
    konateľspoločník
  • Ing. Peter Mácsay od 8. 6. 2004
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PP INVEST NITRA s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 11 % na 15,7 tis. € a tržby jej narástli o 20 % na 253,8 tis. €.

253,8 tis. €
Tržby
15,7 tis. €
Zisk
422,4 tis. €
Celkové výnosy
310,2 tis. €
Aktíva
116,7 tis. €
Vlastné imanie
62 %
Celková zadlženosť
7,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 7,3 tis., 2022 2,7 tis., 2023 13,1 tis., 2024 14,1 tis., 2025 15,7 tis.20217,3 tis.20222,7 tis.202313,1 tis.202414,1 tis.202515,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 210,7 tis., 2022 58,7 tis., 2023 191,8 tis., 2024 211,1 tis., 2025 253,8 tis.2021210,7 tis.202258,7 tis.2023191,8 tis.2024211,1 tis.2025253,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 253,8 tis. € 15,7 tis. €
2024 211,1 tis. € 14,1 tis. €
2023 191,8 tis. € 13,1 tis. €
2022 58,7 tis. € 2,7 tis. €
2021 210,7 tis. € 7,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Zásoby167,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky43,6 tis. €
  • Finančné účty99,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov93,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie15,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky193,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PP INVEST NITRA s.r.o. v konkurze?

PP INVEST NITRA s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PP INVEST NITRA s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PP INVEST NITRA s.r.o. tržby 253,8 tis. €.

Je firma PP INVEST NITRA s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PP INVEST NITRA s.r.o. dosiahla zisk 15,7 tis. €.

Je PP INVEST NITRA s.r.o. platiteľom DPH?

PP INVEST NITRA s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PP INVEST NITRA s.r.o. sídli?

PP INVEST NITRA s.r.o. má sídlo na adrese Pražská 2, Nitra, 949 11.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026