Brueckner Slovakia, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36560227
DIČ: 2021858641
IČ DPH: SK2021858641
Priemyselná ulica 4873, Topoľčany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Priemyselná ulica 4873, Topoľčany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba strojov a zariadení i. n. 28.29
Dátum vzniku: 20. 5. 2004
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2004
Spisová značka: Sro/14786/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); výroba a predaj strojov, prístrojov, zariadení a špeciálnych zariadení (v rozsahu voľnej živnosti); výroba strojov, prístrojov a zariadení bez elektrického pripojenia …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • PaedDr. Marcela Barboríková od 1. 9. 2024
    konateľ
  • Roman Škvarek od 1. 2. 2025
    konateľ
  • Brückner Group SE od 4. 3. 2023
    spoločník
  • Brückner Property Germany GmbH od 6. 12. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Brueckner Slovakia, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 12 % na 818,1 tis. € a tržby jej klesli o 3 % na 21,4 mil. €.

21,4 mil. €
Tržby
818,1 tis. €
Zisk
21,5 mil. €
Celkové výnosy
5,7 mil. €
Aktíva
3,2 mil. €
Vlastné imanie
45 %
Celková zadlženosť
67,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 362,9 tis., 2022 406,8 tis., 2023 829,5 tis., 2024 934,0 tis., 2025 818,1 tis.2021362,9 tis.2022406,8 tis.2023829,5 tis.2024934,0 tis.2025818,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 12,2 mil., 2022 16,4 mil., 2023 19,8 mil., 2024 22,2 mil., 2025 21,4 mil.202112,2 mil.202216,4 mil.202319,8 mil.202422,2 mil.202521,4 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 21,4 mil. € 818,1 tis. €
2024 22,2 mil. € 934,0 tis. €
2023 19,8 mil. € 829,5 tis. €
2022 16,4 mil. € 406,8 tis. €
2021 12,2 mil. € 362,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok16,0 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok2,9 mil. €
  • Zásoby255,9 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky46,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky2,3 mil. €
  • Finančné účty196,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie31,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy159,3 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov2,2 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie818,1 tis. €
  • Rezervy1,3 mil. €
  • Dlhodobé záväzky53,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,2 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Brueckner Slovakia, s.r.o. v konkurze?

Brueckner Slovakia, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Brueckner Slovakia, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Brueckner Slovakia, s.r.o. tržby 21,4 mil. €.

Je firma Brueckner Slovakia, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Brueckner Slovakia, s.r.o. dosiahla zisk 818,1 tis. €.

Je Brueckner Slovakia, s.r.o. platiteľom DPH?

Brueckner Slovakia, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Brueckner Slovakia, s.r.o. sídli?

Brueckner Slovakia, s.r.o. má sídlo na adrese Priemyselná ulica 4873, Topoľčany, 955 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026