FC Nitra, a.s.

Aktívna spoločnosť V konkurznom konaní
IČO: 36559679
DIČ: 2021820229
IČ DPH: SK2021820229
Jesenského 4, Nitra

Základné údaje

Právna forma: Akciová spoločnosť
Sídlo: Jesenského 4, Nitra Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Športové, zábavné a rekreačné činnosti 93.11
Dátum vzniku: 6. 6. 2017
Základné imanie: 1,4 mil. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2004
Spisová značka: Sa/10218/N
Predmet podnikania (výber): športový klub - vykonávanie športu a účasť v športových súťažiach organizovaných národným športovým zväzom, ktorého j…; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Kľúčové údaje za rok 2022

Spoločnosť FC Nitra, a.s. v roku 2022 sa prepadla zo zisku do straty 557 € a tržby jej klesli o 59 % na 133,0 tis. €.

133,0 tis. €
Tržby
557 €
Strata
549,9 tis. €
Aktíva
-1,1 mil. €
Vlastné imanie
295 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2018 201,4 tis., 2019 143,2 tis., 2020 29,6 tis., 2021 487,3 tis., 2022 −5572018201,4 tis.2019143,2 tis.202029,6 tis.2021487,3 tis.2022−557
Tržby (€)
Tržby (€): 2018 1,1 mil., 2019 1,3 mil., 2020 461,3 tis., 2021 328,0 tis., 2022 133,0 tis.20181,1 mil.20191,3 mil.2020461,3 tis.2021328,0 tis.2022133,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2022 133,0 tis. € -557 €
2021 328,0 tis. € 487,3 tis. €
2020 461,3 tis. € 29,6 tis. €
2019 1,3 mil. € 143,2 tis. €
2018 1,1 mil. € 201,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2022

Pasíva

  • Vlastné imanie-1,1 mil. €
  • Záväzky1,6 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma FC Nitra, a.s. v konkurze?

FC Nitra, a.s. je vedená v konkurznom konaní. Detail konania nájdete v kompletnom profile firmy.

Aké má firma FC Nitra, a.s. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2022 mala FC Nitra, a.s. tržby 133,0 tis. €.

Je firma FC Nitra, a.s. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2022 FC Nitra, a.s. vykázala stratu 557 €.

Je FC Nitra, a.s. platiteľom DPH?

FC Nitra, a.s. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma FC Nitra, a.s. sídli?

FC Nitra, a.s. má sídlo na adrese Jesenského 4, Nitra.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026