Firma KOŠÍK - siete, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36556858
DIČ: 2021780618
IČ DPH: SK2021780618
Detvianska 6, Nové Zámky

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Detvianska 6, Nové Zámky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba textílií 13.94
Dátum vzniku: 9. 2. 2004
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 2004
Spisová značka: Sro/14404/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi - maloobchod v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti - veľkoobchod v rozsahu voľných živností; sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Juraj Kosík od 9. 2. 2004
    konateľspoločník
  • Lívia Kosíková od 9. 2. 2004
    konateľspoločník
  • Roland Kosík od 10. 5. 2019
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Firma KOŠÍK - siete, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 6 % na 58,4 tis. € a tržby jej ostali na 756,3 tis. €.

756,3 tis. €
Tržby
58,4 tis. €
Zisk
758,0 tis. €
Celkové výnosy
199,7 tis. €
Aktíva
67,1 tis. €
Vlastné imanie
66 %
Celková zadlženosť
35,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 14,8 tis., 2022 44,7 tis., 2023 55,1 tis., 2024 55,3 tis., 2025 58,4 tis.202114,8 tis.202244,7 tis.202355,1 tis.202455,3 tis.202558,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 644,5 tis., 2022 684,8 tis., 2023 732,8 tis., 2024 752,8 tis., 2025 756,3 tis.2021644,5 tis.2022684,8 tis.2023732,8 tis.2024752,8 tis.2025756,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 756,3 tis. € 58,4 tis. €
2024 752,8 tis. € 55,3 tis. €
2023 732,8 tis. € 55,1 tis. €
2022 684,8 tis. € 44,7 tis. €
2021 644,5 tis. € 14,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok2,8 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok32,9 tis. €
  • Zásoby147,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky6,0 tis. €
  • Finančné účty6,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie4,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku2,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie58,4 tis. €
  • Rezervy8,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky26 €
  • Krátkodobé záväzky83,3 tis. €
  • Bankové úvery41,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Firma KOŠÍK - siete, s.r.o. v konkurze?

Firma KOŠÍK - siete, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Firma KOŠÍK - siete, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Firma KOŠÍK - siete, s.r.o. tržby 756,3 tis. €.

Je firma Firma KOŠÍK - siete, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Firma KOŠÍK - siete, s.r.o. dosiahla zisk 58,4 tis. €.

Je Firma KOŠÍK - siete, s.r.o. platiteľom DPH?

Firma KOŠÍK - siete, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Firma KOŠÍK - siete, s.r.o. sídli?

Firma KOŠÍK - siete, s.r.o. má sídlo na adrese Detvianska 6, Nové Zámky, 940 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026