ENERGYMONTAGE - GROUP s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36554626
DIČ: 2021753514
IČ DPH: SK2021753514
Nová Osada 2391, Komárno

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nová Osada 2391, Komárno Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 7. 10. 2003
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 5. 2018
Spisová značka: Sro/14124/N
Predmet podnikania (výber): podnikateľské poradenstvo; činnosť ekonomického a organizačného poradcu; výskum trhu a verejnej mienky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Tibor Mayer od 14. 11. 2016
    konateľspoločník
  • Ivan Mayer od 19. 9. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ENERGYMONTAGE - GROUP s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 7,1 tis. € a tržby jej klesli o 39 % na 94,8 tis. €.

94,8 tis. €
Tržby
7,1 tis. €
Zisk
188,4 tis. €
Aktíva
54,7 tis. €
Vlastné imanie
71 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −26,2 tis., 2022 557, 2023 −452, 2024 −1,3 tis., 2025 7,1 tis.2021−26,2 tis.20225572023−4522024−1,3 tis.20257,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 489,1 tis., 2022 354,0 tis., 2023 150,6 tis., 2024 156,6 tis., 2025 94,8 tis.2021489,1 tis.2022354,0 tis.2023150,6 tis.2024156,6 tis.202594,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 94,8 tis. € 7,1 tis. €
2024 156,6 tis. € -1,3 tis. €
2023 150,6 tis. € -452 €
2022 354,0 tis. € 557 €
2021 489,1 tis. € -26,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie54,7 tis. €
  • Záväzky133,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ENERGYMONTAGE - GROUP s.r.o. v konkurze?

ENERGYMONTAGE - GROUP s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ENERGYMONTAGE - GROUP s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ENERGYMONTAGE - GROUP s.r.o. tržby 94,8 tis. €.

Je firma ENERGYMONTAGE - GROUP s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ENERGYMONTAGE - GROUP s.r.o. dosiahla zisk 7,1 tis. €.

Je ENERGYMONTAGE - GROUP s.r.o. platiteľom DPH?

ENERGYMONTAGE - GROUP s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ENERGYMONTAGE - GROUP s.r.o. sídli?

ENERGYMONTAGE - GROUP s.r.o. má sídlo na adrese Nová Osada 2391, Komárno, 945 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026