RK Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36551856
DIČ: 2021720349
IČ DPH: SK2021720349
Vlčany 1588, Vlčany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vlčany 1588, Vlčany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.12
Dátum vzniku: 16. 3. 2006
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2004
Spisová značka: Sro/92876/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Martin Šejvl od 4. 1. 2012
    konateľ
  • Beijer Ref AB od 6. 1. 2021
    spoločník
  • Anna Luterkort od 1. 10. 2024
    člen dozornej rady
  • Lars Steen od 1. 10. 2024
    člen dozornej rady
  • Monica Serbu od 11. 8. 2022
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť RK Slovakia s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 12 % na 209,2 tis. € a tržby jej klesli o 6 % na 2,9 mil. €.

2,9 mil. €
Tržby
209,2 tis. €
Zisk
2,9 mil. €
Celkové výnosy
1,3 mil. €
Aktíva
913,3 tis. €
Vlastné imanie
27 %
Celková zadlženosť
15,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 157,6 tis., 2022 203,0 tis., 2023 212,3 tis., 2024 237,1 tis., 2025 209,2 tis.2021157,6 tis.2022203,0 tis.2023212,3 tis.2024237,1 tis.2025209,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,7 mil., 2022 2,0 mil., 2023 2,4 mil., 2024 3,1 mil., 2025 2,9 mil.20211,7 mil.20222,0 mil.20232,4 mil.20243,1 mil.20252,9 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,9 mil. € 209,2 tis. €
2024 3,1 mil. € 237,1 tis. €
2023 2,4 mil. € 212,3 tis. €
2022 2,0 mil. € 203,0 tis. €
2021 1,7 mil. € 157,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok22,9 tis. €
  • Zásoby691,3 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky36,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky250,1 tis. €
  • Krátkodobý finančný majetok193 €
  • Finančné účty203,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie54,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy155,0 tis. €
  • Fondy zo zisku9,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov532,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie209,2 tis. €
  • Rezervy5,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky87 €
  • Krátkodobé záväzky330,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie8,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RK Slovakia s.r.o. v konkurze?

RK Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RK Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala RK Slovakia s.r.o. tržby 2,9 mil. €.

Je firma RK Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 RK Slovakia s.r.o. dosiahla zisk 209,2 tis. €.

Je RK Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

RK Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma RK Slovakia s.r.o. sídli?

RK Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Vlčany 1588, Vlčany.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026