EUROGREEN - SLOVENSKO, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36550141
DIČ: 2020154455
IČ DPH: SK2020154455
Pri Sýpke 56, Cabaj - Čápor

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pri Sýpke 56, Cabaj - Čápor Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.99
Dátum vzniku: 11. 11. 2002
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2003
Spisová značka: Sro/13568/N
Predmet podnikania (výber): demolácia a zemné práce; kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod v rozsahu voľných živností); kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod v rozsahu voľných živností) …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Natália Šmajstrlová od 14. 4. 2022
    konateľspoločník
  • Ing. Roman Šmajstrla od 11. 11. 2002
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť EUROGREEN - SLOVENSKO, s.r.o. v roku 2025 zvýšila stratu o 212 % na 30,2 tis. € a tržby jej klesli o 4 % na 717,5 tis. €.

717,5 tis. €
Tržby
30,2 tis. €
Strata
690,6 tis. €
Celkové výnosy
843,5 tis. €
Aktíva
450,6 tis. €
Vlastné imanie
47 %
Celková zadlženosť
18,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 8,3 tis., 2022 45,2 tis., 2023 37,7 tis., 2024 −9,7 tis., 2025 −30,2 tis.20218,3 tis.202245,2 tis.202337,7 tis.2024−9,7 tis.2025−30,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 796,1 tis., 2022 847,0 tis., 2023 609,3 tis., 2024 750,0 tis., 2025 717,5 tis.2021796,1 tis.2022847,0 tis.2023609,3 tis.2024750,0 tis.2025717,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 717,5 tis. € -30,2 tis. €
2024 750,0 tis. € -9,7 tis. €
2023 609,3 tis. € 37,7 tis. €
2022 847,0 tis. € 45,2 tis. €
2021 796,1 tis. € 8,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok343,5 tis. €
  • Zásoby268,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky154,8 tis. €
  • Finančné účty73,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy329,2 tis. €
  • Fondy zo zisku7,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov137,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-30,2 tis. €
  • Rezervy246 €
  • Dlhodobé záväzky796 €
  • Krátkodobé záväzky310,7 tis. €
  • Bankové úvery81,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma EUROGREEN - SLOVENSKO, s.r.o. v konkurze?

EUROGREEN - SLOVENSKO, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma EUROGREEN - SLOVENSKO, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala EUROGREEN - SLOVENSKO, s.r.o. tržby 717,5 tis. €.

Je firma EUROGREEN - SLOVENSKO, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 EUROGREEN - SLOVENSKO, s.r.o. vykázala stratu 30,2 tis. €.

Je EUROGREEN - SLOVENSKO, s.r.o. platiteľom DPH?

EUROGREEN - SLOVENSKO, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma EUROGREEN - SLOVENSKO, s.r.o. sídli?

EUROGREEN - SLOVENSKO, s.r.o. má sídlo na adrese Pri Sýpke 56, Cabaj - Čápor, 951 17.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026