ACCURO SLOVAKIA, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36540765
DIČ: 2020160043
IČ DPH: SK2020160043
Za Orlovským mostom 300, Považská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Za Orlovským mostom 300, Považská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.29
Dátum vzniku: 19. 3. 2001
Základné imanie: 19,9 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2001
Spisová značka: Sro/15443/R
Predmet podnikania (výber): projektovanie, montáž, oprava a vykonávanie revízií stabilných a polostabilných hasiacich zariadení a elektrickej pož…; kúpa tovaru rôzneho druhu za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod), alebo kúpa tovaru za účelom j…; sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Andreas Kimberger od 4. 4. 2001
    konateľspoločník
  • ACCURO Brandschutzanlagen GmbH od 8. 3. 2024
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ACCURO SLOVAKIA, spol. s r.o. v roku 2025 znížila zisk o 41 % na 246,9 tis. € a tržby jej klesli o 27 % na 887,3 tis. €.

887,3 tis. €
Tržby
246,9 tis. €
Zisk
891,0 tis. €
Celkové výnosy
873,0 tis. €
Aktíva
794,4 tis. €
Vlastné imanie
9 %
Celková zadlženosť
50,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 164,8 tis., 2022 555,7 tis., 2023 812,6 tis., 2024 417,2 tis., 2025 246,9 tis.2021164,8 tis.2022555,7 tis.2023812,6 tis.2024417,2 tis.2025246,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 511,3 tis., 2022 2,2 mil., 2023 2,5 mil., 2024 1,2 mil., 2025 887,3 tis.2021511,3 tis.20222,2 mil.20232,5 mil.20241,2 mil.2025887,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 887,3 tis. € 246,9 tis. €
2024 1,2 mil. € 417,2 tis. €
2023 2,5 mil. € 812,6 tis. €
2022 2,2 mil. € 555,7 tis. €
2021 511,3 tis. € 164,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok27,4 tis. €
  • Zásoby199 €
  • Dlhodobé pohľadávky11,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky187,0 tis. €
  • Finančné účty641,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie6,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie19,9 tis. €
  • Kapitálové fondy34 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov527,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie246,9 tis. €
  • Rezervy9,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky12,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky57,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ACCURO SLOVAKIA, spol. s r.o. v konkurze?

ACCURO SLOVAKIA, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ACCURO SLOVAKIA, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ACCURO SLOVAKIA, spol. s r.o. tržby 887,3 tis. €.

Je firma ACCURO SLOVAKIA, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ACCURO SLOVAKIA, spol. s r.o. dosiahla zisk 246,9 tis. €.

Je ACCURO SLOVAKIA, spol. s r.o. platiteľom DPH?

ACCURO SLOVAKIA, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ACCURO SLOVAKIA, spol. s r.o. sídli?

ACCURO SLOVAKIA, spol. s r.o. má sídlo na adrese Za Orlovským mostom 300, Považská Bystrica, 017 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026