Komunálna spoločnosť s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36538809
DIČ: 2020159823
IČ DPH: SK2020159823
Hlavná 125, Veľké Kosihy

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hlavná 125, Veľké Kosihy Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zber, spracúvanie a likvidácia odpadov; úprava odpadov na druhotné suroviny 38.22
Dátum vzniku: 30. 11. 2000
Základné imanie: 12,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 19. 12. 2000
Spisová značka: Sro/12217/N
Predmet podnikania (výber): čistenie odpadových a dažďových vôd-prevádzkovanie čističky odpadových vôd; vývoz, odvoz, skladovanie a nakladanie s odpadom; výroba a dodávka pitnej a úžitkovej vody …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Imrich Bugár od 5. 5. 2011
    konateľ
  • Ing. Lajos Csóka od 5. 5. 2011
    konateľ
  • Ing. Rozália Szalay od 5. 5. 2011
    konateľ
  • Obec Bodza od 25. 10. 2022
    spoločník
  • Obec Brestovec od 25. 10. 2022
    spoločník
  • Obec Holiare od 25. 10. 2022
    spoločník
  • Obec Klížska Nemá od 25. 10. 2022
    spoločník
  • Obec Sokolce od 25. 10. 2022
    spoločník
  • Obec Trávnik od 25. 10. 2022
    spoločník
  • Obec Tôň od 25. 10. 2022
    spoločník
  • Obec Veľké Kosihy od 25. 10. 2022
    spoločník
  • Obec Zemianska Olča od 25. 10. 2022
    spoločník
  • Obec Zlatná na Ostrove od 25. 10. 2022
    spoločník
  • Obec Čalovec od 25. 10. 2022
    spoločník
  • Obec Číčov od 25. 10. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Komunálna spoločnosť s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 647 € a tržby jej ostali na 274,8 tis. €.

274,8 tis. €
Tržby
647 €
Zisk
275,6 tis. €
Celkové výnosy
310,7 tis. €
Aktíva
-24,1 tis. €
Vlastné imanie
108 %
Celková zadlženosť
81,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 39,4 tis., 2022 −13,4 tis., 2023 −358, 2024 −23,6 tis., 2025 647202139,4 tis.2022−13,4 tis.2023−3582024−23,6 tis.2025647
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 276,1 tis., 2022 207,8 tis., 2023 272,9 tis., 2024 275,7 tis., 2025 274,8 tis.2021276,1 tis.2022207,8 tis.2023272,9 tis.2024275,7 tis.2025274,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 274,8 tis. € 647 €
2024 275,7 tis. € -23,6 tis. €
2023 272,9 tis. € -358 €
2022 207,8 tis. € -13,4 tis. €
2021 276,1 tis. € 39,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok186,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky45,5 tis. €
  • Finančné účty78,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie752 €

Pasíva

  • Základné imanie12,0 tis. €
  • Kapitálové fondy597 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-37,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie647 €
  • Rezervy59,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky261,8 tis. €
  • Bankové úvery10,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie790 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Komunálna spoločnosť s.r.o. v konkurze?

Komunálna spoločnosť s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Komunálna spoločnosť s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Komunálna spoločnosť s.r.o. tržby 274,8 tis. €.

Je firma Komunálna spoločnosť s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Komunálna spoločnosť s.r.o. dosiahla zisk 647 €.

Je Komunálna spoločnosť s.r.o. platiteľom DPH?

Komunálna spoločnosť s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Komunálna spoločnosť s.r.o. sídli?

Komunálna spoločnosť s.r.o. má sídlo na adrese Hlavná 125, Veľké Kosihy, 946 21.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026