Alcadrain SK s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36537616
DIČ: 2020148614
IČ DPH: SK2020148614
Novozámocká 209, Nitra

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Novozámocká 209, Nitra Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.52
Dátum vzniku: 23. 8. 2000
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2000
Spisová značka: Sro/12066/N
Predmet podnikania (výber): - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod v rozsahu voľných živností); - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod v rozsahu voľných živností); - sprostredkovanie obchodu

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Radka Prokopová od 30. 11. 2006
    konateľ
  • Alca Group a.s. od 1. 9. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Alcadrain SK s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 5 % na 156,9 tis. € a tržby jej narástli o 4 % na 6,5 mil. €.

6,5 mil. €
Tržby
156,9 tis. €
Zisk
6,5 mil. €
Celkové výnosy
2,7 mil. €
Aktíva
2,3 mil. €
Vlastné imanie
14 %
Celková zadlženosť
8,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 141,6 tis., 2022 158,0 tis., 2023 138,3 tis., 2024 149,7 tis., 2025 156,9 tis.2021141,6 tis.2022158,0 tis.2023138,3 tis.2024149,7 tis.2025156,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 6,8 mil., 2022 6,6 mil., 2023 6,3 mil., 2024 6,2 mil., 2025 6,5 mil.20216,8 mil.20226,6 mil.20236,3 mil.20246,2 mil.20256,5 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 6,5 mil. € 156,9 tis. €
2024 6,2 mil. € 149,7 tis. €
2023 6,3 mil. € 138,3 tis. €
2022 6,6 mil. € 158,0 tis. €
2021 6,8 mil. € 141,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok684,4 tis. €
  • Zásoby590,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky925,1 tis. €
  • Finančné účty490,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie6,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov2,1 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie156,9 tis. €
  • Rezervy21,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky6,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky177,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie178,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Alcadrain SK s.r.o. v konkurze?

Alcadrain SK s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Alcadrain SK s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Alcadrain SK s.r.o. tržby 6,5 mil. €.

Je firma Alcadrain SK s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Alcadrain SK s.r.o. dosiahla zisk 156,9 tis. €.

Je Alcadrain SK s.r.o. platiteľom DPH?

Alcadrain SK s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Alcadrain SK s.r.o. sídli?

Alcadrain SK s.r.o. má sídlo na adrese Novozámocká 209, Nitra, 949 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026