DEMI šport plus, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36531154
DIČ: 2020159174
IČ DPH: SK2020159174
Juraja Slottu 47, Trnava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Juraja Slottu 47, Trnava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.90
Dátum vzniku: 22. 3. 1999
Základné imanie: 10,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 1999
Spisová značka: Sro/37537/T
Predmet podnikania (výber): nákup, predaj (maloobchod, veľkoobchod) a sprostredkovanie predaja spotrebných a priemyselných výrobkov a tovarov kaž…; výroba športového oblečenia a textilných výrobkov; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Denisa Plesnivá od 17. 3. 2016
    konateľspoločník
  • Milan Beseda od 17. 3. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť DEMI šport plus, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 46 % na 22,1 tis. € a tržby jej klesli o 38 % na 1,1 mil. €.

1,1 mil. €
Tržby
22,1 tis. €
Zisk
1,1 mil. €
Celkové výnosy
940,2 tis. €
Aktíva
532,9 tis. €
Vlastné imanie
43 %
Celková zadlženosť
31,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 69,9 tis., 2022 50,8 tis., 2023 32,2 tis., 2024 41,0 tis., 2025 22,1 tis.202169,9 tis.202250,8 tis.202332,2 tis.202441,0 tis.202522,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,4 mil., 2022 1,7 mil., 2023 1,3 mil., 2024 1,8 mil., 2025 1,1 mil.20211,4 mil.20221,7 mil.20231,3 mil.20241,8 mil.20251,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,1 mil. € 22,1 tis. €
2024 1,8 mil. € 41,0 tis. €
2023 1,3 mil. € 32,2 tis. €
2022 1,7 mil. € 50,8 tis. €
2021 1,4 mil. € 69,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok31,4 tis. €
  • Zásoby240,6 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky177,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky205,4 tis. €
  • Finančné účty253,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie32,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie10,0 tis. €
  • Kapitálové fondy234,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov266,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie22,1 tis. €
  • Rezervy8,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky17,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky169,7 tis. €
  • Bankové úvery208,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma DEMI šport plus, s.r.o. v konkurze?

DEMI šport plus, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma DEMI šport plus, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala DEMI šport plus, s.r.o. tržby 1,1 mil. €.

Je firma DEMI šport plus, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 DEMI šport plus, s.r.o. dosiahla zisk 22,1 tis. €.

Je DEMI šport plus, s.r.o. platiteľom DPH?

DEMI šport plus, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma DEMI šport plus, s.r.o. sídli?

DEMI šport plus, s.r.o. má sídlo na adrese Juraja Slottu 47, Trnava, 917 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026