ASN METAL, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36522147
DIČ: 2020150605
IČ DPH: SK2020150605
Považská 16, Nové Zámky

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Považská 16, Nové Zámky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.11
Dátum vzniku: 1. 8. 1997
Základné imanie: 250,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 13. 8. 1997
Spisová značka: Sro/10436/N
Predmet podnikania (výber): - podnikateľské poredenstvo v oblasti strojárskej výroby; - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod v rozsahu voľných živností); - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod v rozsahu voľných živností) …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Szabo od 24. 12. 2014
    konateľspoločník
  • Filip Szabo od 2. 4. 2019
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ASN METAL, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 37 % na 153,3 tis. € a tržby jej ostali na 4,8 mil. €.

4,8 mil. €
Tržby
153,3 tis. €
Zisk
4,8 mil. €
Celkové výnosy
2,4 mil. €
Aktíva
1,1 mil. €
Vlastné imanie
53 %
Celková zadlženosť
26,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 173,1 tis., 2022 204,6 tis., 2023 300,1 tis., 2024 243,6 tis., 2025 153,3 tis.2021173,1 tis.2022204,6 tis.2023300,1 tis.2024243,6 tis.2025153,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 3,4 mil., 2022 4,1 mil., 2023 4,3 mil., 2024 4,8 mil., 2025 4,8 mil.20213,4 mil.20224,1 mil.20234,3 mil.20244,8 mil.20254,8 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 4,8 mil. € 153,3 tis. €
2024 4,8 mil. € 243,6 tis. €
2023 4,3 mil. € 300,1 tis. €
2022 4,1 mil. € 204,6 tis. €
2021 3,4 mil. € 173,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok9,1 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok1,2 mil. €
  • Dlhodobý finančný majetok18,2 tis. €
  • Zásoby281,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky477,4 tis. €
  • Finančné účty393,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie14,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie250,0 tis. €
  • Fondy zo zisku25,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov692,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie153,3 tis. €
  • Rezervy25,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky631,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky629,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ASN METAL, s.r.o. v konkurze?

ASN METAL, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ASN METAL, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ASN METAL, s.r.o. tržby 4,8 mil. €.

Je firma ASN METAL, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ASN METAL, s.r.o. dosiahla zisk 153,3 tis. €.

Je ASN METAL, s.r.o. platiteľom DPH?

ASN METAL, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ASN METAL, s.r.o. sídli?

ASN METAL, s.r.o. má sídlo na adrese Považská 16, Nové Zámky, 940 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026