MARVIN Marcelová, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36519316
DIČ: 2020158041
IČ DPH: SK2020158041
Námestie slobody 1199, Marcelová

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Námestie slobody 1199, Marcelová Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba tabakových výrobkov 12.10
Dátum vzniku: 4. 4. 1997
Základné imanie: 132,8 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 1997
Spisová značka: Sro/10132/N
Predmet podnikania (výber): - poľnohospodárska výroba; - služby pre rastlinnú a živočíšnu výrobu bez veterinárnych služieb; - sprostredkovanie obchodu podľa platných všeobecne záväzných právnych predpisov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Karol Lumnitzer od 4. 5. 2018
    konateľ
  • Ing. Viktor Strieženec od 4. 5. 2018
    konateľ
  • Ing. Milan Waldner od 23. 5. 2022
    spoločník
  • Ing. Mária Lumnitzerová od 1. 3. 2025
    spoločník
  • Ing. Vladimír Strieženec od 1. 3. 2025
    spoločník
  • Vladimír Kukla od 23. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MARVIN Marcelová, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 79 % na 1,9 tis. € a tržby jej narástli o 17 % na 548,6 tis. €.

548,6 tis. €
Tržby
1,9 tis. €
Zisk
909,6 tis. €
Celkové výnosy
1,8 mil. €
Aktíva
262,9 tis. €
Vlastné imanie
85 %
Celková zadlženosť
87,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 10,9 tis., 2022 −140,2 tis., 2023 15,9 tis., 2024 8,9 tis., 2025 1,9 tis.202110,9 tis.2022−140,2 tis.202315,9 tis.20248,9 tis.20251,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 691,0 tis., 2022 444,8 tis., 2023 478,3 tis., 2024 467,6 tis., 2025 548,6 tis.2021691,0 tis.2022444,8 tis.2023478,3 tis.2024467,6 tis.2025548,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 548,6 tis. € 1,9 tis. €
2024 467,6 tis. € 8,9 tis. €
2023 478,3 tis. € 15,9 tis. €
2022 444,8 tis. € -140,2 tis. €
2021 691,0 tis. € 10,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,6 mil. €
  • Zásoby75,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky124,3 tis. €
  • Finančné účty6,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie876 €

Pasíva

  • Základné imanie132,8 tis. €
  • Kapitálové fondy197,4 tis. €
  • Fondy zo zisku13,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-82,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie1,9 tis. €
  • Rezervy3,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,0 mil. €
  • Krátkodobé záväzky63,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie443,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MARVIN Marcelová, s.r.o. v konkurze?

MARVIN Marcelová, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MARVIN Marcelová, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MARVIN Marcelová, s.r.o. tržby 548,6 tis. €.

Je firma MARVIN Marcelová, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MARVIN Marcelová, s.r.o. dosiahla zisk 1,9 tis. €.

Je MARVIN Marcelová, s.r.o. platiteľom DPH?

MARVIN Marcelová, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MARVIN Marcelová, s.r.o. sídli?

MARVIN Marcelová, s.r.o. má sídlo na adrese Námestie slobody 1199, Marcelová, 946 32.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026