SUPRO Marcelová, akciová spoločnosť

Aktívna spoločnosť
IČO: 36518867
DIČ: 2020158019
IČ DPH: SK2020158019
Novodvorský rad 1418/42, Marcelová

Základné údaje

Právna forma: Akciová spoločnosť
Sídlo: Novodvorský rad 1418/42, Marcelová Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pestovanie plodín a chov zvierat, poľovníctvo a služby s tým súvisiace 01.13
Dátum vzniku: 10. 3. 1997
Základné imanie: 422,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 1997
Spisová značka: Sa/10005/N
Predmet podnikania (výber): - služby pre rastlinnú výrobu; - obchodná a sprostredkovateľská činnosť s poľnohospodárskymi výrobkami; - maloobchod a veľkoobchod v rozsahu voľnej živnosti …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SUPRO Marcelová, akciová spoločnosť v roku 2025 znížila zisk o 57 % na 15,9 tis. € a tržby jej narástli o 36 % na 622,0 tis. €.

622,0 tis. €
Tržby
15,9 tis. €
Zisk
1,1 mil. €
Celkové výnosy
1,8 mil. €
Aktíva
955,0 tis. €
Vlastné imanie
46 %
Celková zadlženosť
3,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 132,2 tis., 2022 129,4 tis., 2023 36,3 tis., 2024 36,8 tis., 2025 15,9 tis.2021132,2 tis.2022129,4 tis.202336,3 tis.202436,8 tis.202515,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 627,6 tis., 2022 694,5 tis., 2023 594,7 tis., 2024 456,0 tis., 2025 622,0 tis.2021627,6 tis.2022694,5 tis.2023594,7 tis.2024456,0 tis.2025622,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 622,0 tis. € 15,9 tis. €
2024 456,0 tis. € 36,8 tis. €
2023 594,7 tis. € 36,3 tis. €
2022 694,5 tis. € 129,4 tis. €
2021 627,6 tis. € 132,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok1,2 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok1,2 mil. €
  • Dlhodobý finančný majetok1,9 tis. €
  • Zásoby143,2 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky91 €
  • Krátkodobé pohľadávky252,9 tis. €
  • Finančné účty113,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie4,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie422,0 tis. €
  • Fondy zo zisku6,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov510,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie15,9 tis. €
  • Rezervy9,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky20,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky631,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie136,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SUPRO Marcelová, akciová spoločnosť v konkurze?

SUPRO Marcelová, akciová spoločnosť nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SUPRO Marcelová, akciová spoločnosť tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SUPRO Marcelová, akciová spoločnosť tržby 622,0 tis. €.

Je firma SUPRO Marcelová, akciová spoločnosť v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SUPRO Marcelová, akciová spoločnosť dosiahla zisk 15,9 tis. €.

Je SUPRO Marcelová, akciová spoločnosť platiteľom DPH?

SUPRO Marcelová, akciová spoločnosť je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SUPRO Marcelová, akciová spoločnosť sídli?

SUPRO Marcelová, akciová spoločnosť má sídlo na adrese Novodvorský rad 1418/42, Marcelová, 946 32.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026