INVESTA BM s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36517623
DIČ: 2022194097
IČ DPH: SK2022194097
Hollého 29, Sabinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hollého 29, Sabinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.31
Dátum vzniku: 10. 6. 2006
Základné imanie: 11,4 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2006
Spisová značka: Sro/17479/P
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností; sprostredkovanie služieb v oblasti stavebníctva …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Marcela Bujňáková od 25. 4. 2008
    konateľspoločník
  • Ing. Antónia Zaujecová od 14. 3. 2024
    spoločník
  • Ing. Dominika Kochanová od 14. 3. 2024
    spoločník
  • Ing. Peter Bujňák od 14. 3. 2024
    spoločník
  • MUDr. Anna Kaperáková od 14. 3. 2024
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť INVESTA BM s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 747 € a tržby jej narástli o 461 % na 392,7 tis. €.

392,7 tis. €
Tržby
747 €
Strata
392,8 tis. €
Celkové výnosy
1,2 mil. €
Aktíva
194,5 tis. €
Vlastné imanie
84 %
Celková zadlženosť
9,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 9,1 tis., 2022 4,1 tis., 2023 6,6 tis., 2024 2,5 tis., 2025 −74720219,1 tis.20224,1 tis.20236,6 tis.20242,5 tis.2025−747
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 899,6 tis., 2022 281,5 tis., 2023 70,9 tis., 2024 70,0 tis., 2025 392,7 tis.2021899,6 tis.2022281,5 tis.202370,9 tis.202470,0 tis.2025392,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 392,7 tis. € -747 €
2024 70,0 tis. € 2,5 tis. €
2023 70,9 tis. € 6,6 tis. €
2022 281,5 tis. € 4,1 tis. €
2021 899,6 tis. € 9,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok408,8 tis. €
  • Zásoby647,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky15,3 tis. €
  • Finančné účty116,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie533 €

Pasíva

  • Základné imanie11,4 tis. €
  • Kapitálové fondy9,0 tis. €
  • Fondy zo zisku1,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov173,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-747 €
  • Dlhodobé záväzky636,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky358,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma INVESTA BM s.r.o. v konkurze?

INVESTA BM s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma INVESTA BM s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala INVESTA BM s.r.o. tržby 392,7 tis. €.

Je firma INVESTA BM s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 INVESTA BM s.r.o. vykázala stratu 747 €.

Je INVESTA BM s.r.o. platiteľom DPH?

INVESTA BM s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma INVESTA BM s.r.o. sídli?

INVESTA BM s.r.o. má sídlo na adrese Hollého 29, Sabinov, 083 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026