SAPPO SHOPPING CENTER, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36517461
DIČ: 2022195890
IČ DPH: SK2022195890
Námestie svätého Egídia 29/69, Poprad

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Námestie svätého Egídia 29/69, Poprad Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 3. 6. 2006
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 3. 7. 2006
Spisová značka: Sro/17463/P
Predmet podnikania (výber): prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov s poskytovaním aj iných ako základných služieb spojených s p…; správa nehnuteľností na základe honoráru alebo kontraktu; sprostredkovanie nákupu, predaja a prenájmu nehnuteľností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Igor Gánovský od 21. 3. 2025
    konateľ
  • Ing. Milan Lučivjanský od 21. 3. 2025
    konateľ
  • TAXMAN, s.r.o. od 3. 4. 2025
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SAPPO SHOPPING CENTER, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 50 % na 7,8 tis. € a tržby jej klesli o 3 % na 104,3 tis. €.

104,3 tis. €
Tržby
7,8 tis. €
Zisk
106,3 tis. €
Celkové výnosy
464,2 tis. €
Aktíva
237,7 tis. €
Vlastné imanie
49 %
Celková zadlženosť
67,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −26,2 tis., 2022 4,0 tis., 2023 18,7 tis., 2024 15,7 tis., 2025 7,8 tis.2021−26,2 tis.20224,0 tis.202318,7 tis.202415,7 tis.20257,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 74,1 tis., 2022 101,7 tis., 2023 104,7 tis., 2024 108,0 tis., 2025 104,3 tis.202174,1 tis.2022101,7 tis.2023104,7 tis.2024108,0 tis.2025104,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 104,3 tis. € 7,8 tis. €
2024 108,0 tis. € 15,7 tis. €
2023 104,7 tis. € 18,7 tis. €
2022 101,7 tis. € 4,0 tis. €
2021 74,1 tis. € -26,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok245,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,2 tis. €
  • Finančné účty216,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie363 €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy199,2 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov23,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie7,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky213,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky5,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie8,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SAPPO SHOPPING CENTER, s.r.o. v konkurze?

SAPPO SHOPPING CENTER, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SAPPO SHOPPING CENTER, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SAPPO SHOPPING CENTER, s.r.o. tržby 104,3 tis. €.

Je firma SAPPO SHOPPING CENTER, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SAPPO SHOPPING CENTER, s.r.o. dosiahla zisk 7,8 tis. €.

Je SAPPO SHOPPING CENTER, s.r.o. platiteľom DPH?

SAPPO SHOPPING CENTER, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SAPPO SHOPPING CENTER, s.r.o. sídli?

SAPPO SHOPPING CENTER, s.r.o. má sídlo na adrese Námestie svätého Egídia 29/69, Poprad, 058 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026