JUMI - STAV spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36517216
DIČ: 2022193437
IČ DPH: SK2022193437
Sovietskych hrdinov 370, Svidník

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Sovietskych hrdinov 370, Svidník Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.12
Dátum vzniku: 26. 5. 2006
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 9. 6. 2006
Spisová značka: Sro/17433/P
Predmet podnikania (výber): uskutočňovanie stavieb a ich zmien; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností; vykonávanie bytových a občianských stavieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Juraj Leško od 26. 5. 2006
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť JUMI - STAV spol. s r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 36,6 tis. € a tržby jej klesli o 36 % na 225,6 tis. €.

225,6 tis. €
Tržby
36,6 tis. €
Strata
237,8 tis. €
Celkové výnosy
248,4 tis. €
Aktíva
159,0 tis. €
Vlastné imanie
36 %
Celková zadlženosť
35,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,9 tis., 2022 2,1 tis., 2023 −29,2 tis., 2024 418, 2025 −36,6 tis.20215,9 tis.20222,1 tis.2023−29,2 tis.20244182025−36,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 341,4 tis., 2022 310,3 tis., 2023 310,4 tis., 2024 351,3 tis., 2025 225,6 tis.2021341,4 tis.2022310,3 tis.2023310,4 tis.2024351,3 tis.2025225,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 225,6 tis. € -36,6 tis. €
2024 351,3 tis. € 418 €
2023 310,4 tis. € -29,2 tis. €
2022 310,3 tis. € 2,1 tis. €
2021 341,4 tis. € 5,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok222,9 tis. €
  • Zásoby9,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky13,2 tis. €
  • Finančné účty2,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy39,3 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov149,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-36,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky23,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky12,2 tis. €
  • Bankové úvery54,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma JUMI - STAV spol. s r.o. v konkurze?

JUMI - STAV spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma JUMI - STAV spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala JUMI - STAV spol. s r.o. tržby 225,6 tis. €.

Je firma JUMI - STAV spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 JUMI - STAV spol. s r.o. vykázala stratu 36,6 tis. €.

Je JUMI - STAV spol. s r.o. platiteľom DPH?

JUMI - STAV spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma JUMI - STAV spol. s r.o. sídli?

JUMI - STAV spol. s r.o. má sídlo na adrese Sovietskych hrdinov 370, Svidník, 089 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026