PREŠOVSKÁ TLAČIAREŇ, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36517101
DIČ: 2022194372
IČ DPH: SK2022194372
Budovateľská 55, Prešov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Budovateľská 55, Prešov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Nakladateľské činnosti 58.19
Dátum vzniku: 24. 5. 2006
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 9. 6. 2006
Spisová značka: Sro/17422/P
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností; vydavateľská činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • František Cmar od 24. 5. 2006
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PREŠOVSKÁ TLAČIAREŇ, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 23,6 tis. € a tržby jej klesli o 25 % na 163,1 tis. €.

163,1 tis. €
Tržby
23,6 tis. €
Strata
195,1 tis. €
Celkové výnosy
138,9 tis. €
Aktíva
71,7 tis. €
Vlastné imanie
48 %
Celková zadlženosť
30,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 16,0 tis., 2022 11,1 tis., 2023 −437, 2024 2,2 tis., 2025 −23,6 tis.202116,0 tis.202211,1 tis.2023−43720242,2 tis.2025−23,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 228,3 tis., 2022 269,8 tis., 2023 226,3 tis., 2024 216,7 tis., 2025 163,1 tis.2021228,3 tis.2022269,8 tis.2023226,3 tis.2024216,7 tis.2025163,1 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 255,0 tis., 2022 284,0 tis., 2023 244,9 tis., 2024 236,3 tis., 2025 195,1 tis.2021255,0 tis.2022284,0 tis.2023244,9 tis.2024236,3 tis.2025195,1 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 4,9 tis., 2022 3,4 tis., 2023 1,4 tis., 2024 773, 2025 020214,9 tis.20223,4 tis.20231,4 tis.202477320250
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 163,1 tis. € -23,6 tis. €
2024 216,7 tis. € 2,2 tis. €
2023 226,3 tis. € -437 €
2022 269,8 tis. € 11,1 tis. €
2021 228,3 tis. € 16,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok36,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky95,1 tis. €
  • Finančné účty7,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov88,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-23,6 tis. €
  • Rezervy3,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky41,2 tis. €
  • Bankové úvery22,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PREŠOVSKÁ TLAČIAREŇ, s.r.o. v konkurze?

PREŠOVSKÁ TLAČIAREŇ, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PREŠOVSKÁ TLAČIAREŇ, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PREŠOVSKÁ TLAČIAREŇ, s.r.o. tržby 163,1 tis. €.

Je firma PREŠOVSKÁ TLAČIAREŇ, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PREŠOVSKÁ TLAČIAREŇ, s.r.o. vykázala stratu 23,6 tis. €.

Je PREŠOVSKÁ TLAČIAREŇ, s.r.o. platiteľom DPH?

PREŠOVSKÁ TLAČIAREŇ, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PREŠOVSKÁ TLAČIAREŇ, s.r.o. sídli?

PREŠOVSKÁ TLAČIAREŇ, s.r.o. má sídlo na adrese Budovateľská 55, Prešov, 080 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026