UNIZDRAV Prešov, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36515388
DIČ: 2022184263
IČ DPH: SK2022184263
Františkánske námestie 3/A, Prešov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Františkánske námestie 3/A, Prešov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.74
Dátum vzniku: 1. 4. 2006
Základné imanie: 9,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 3. 1. 2007
Spisová značka: Sro/17251/P
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo za účelom jeho predaja iným prevádzkov…; sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľnej živnosti; podnikateľské poradenstvo …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Peter Lamanec od 26. 11. 2025
    konateľspoločník
  • Ján Lamanec od 1. 4. 2006
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť UNIZDRAV Prešov, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 153 % na 220,6 tis. € a tržby jej narástli o 5 % na 12,3 mil. €.

12,3 mil. €
Tržby
220,6 tis. €
Zisk
12,5 mil. €
Celkové výnosy
4,4 mil. €
Aktíva
2,8 mil. €
Vlastné imanie
37 %
Celková zadlženosť
13,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,6 mil., 2022 382,4 tis., 2023 212,9 tis., 2024 87,1 tis., 2025 220,6 tis.20211,6 mil.2022382,4 tis.2023212,9 tis.202487,1 tis.2025220,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 14,1 mil., 2022 8,8 mil., 2023 9,9 mil., 2024 11,7 mil., 2025 12,3 mil.202114,1 mil.20228,8 mil.20239,9 mil.202411,7 mil.202512,3 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 12,3 mil. € 220,6 tis. €
2024 11,7 mil. € 87,1 tis. €
2023 9,9 mil. € 212,9 tis. €
2022 8,8 mil. € 382,4 tis. €
2021 14,1 mil. € 1,6 mil. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,0 mil. €
  • Zásoby2,2 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,0 mil. €
  • Finančné účty190,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie36,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie9,0 tis. €
  • Kapitálové fondy97,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov2,5 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie220,6 tis. €
  • Rezervy16,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky121,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,1 mil. €
  • Bankové úvery356,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie3,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma UNIZDRAV Prešov, s.r.o. v konkurze?

UNIZDRAV Prešov, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma UNIZDRAV Prešov, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala UNIZDRAV Prešov, s.r.o. tržby 12,3 mil. €.

Je firma UNIZDRAV Prešov, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 UNIZDRAV Prešov, s.r.o. dosiahla zisk 220,6 tis. €.

Je UNIZDRAV Prešov, s.r.o. platiteľom DPH?

UNIZDRAV Prešov, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma UNIZDRAV Prešov, s.r.o. sídli?

UNIZDRAV Prešov, s.r.o. má sídlo na adrese Františkánske námestie 3/A, Prešov, 080 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026