MIREX armatúry, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36515086
DIČ: 2022154321
IČ DPH: SK2022154321
Železničná 11, Lipany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Železničná 11, Lipany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.19
Dátum vzniku: 3. 4. 2006
Základné imanie: 13,3 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 4. 4. 2006
Spisová značka: Sro/17222/P
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností; sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Miroslav Tomko od 3. 4. 2006
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MIREX armatúry, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 2 % na 12,4 tis. € a tržby jej klesli o 3 % na 602,7 tis. €.

602,7 tis. €
Tržby
12,4 tis. €
Zisk
603,2 tis. €
Celkové výnosy
242,6 tis. €
Aktíva
153,4 tis. €
Vlastné imanie
37 %
Celková zadlženosť
20,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 7,5 tis., 2022 12,1 tis., 2023 16,3 tis., 2024 12,8 tis., 2025 12,4 tis.20217,5 tis.202212,1 tis.202316,3 tis.202412,8 tis.202512,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 556,6 tis., 2022 624,3 tis., 2023 622,6 tis., 2024 619,5 tis., 2025 602,7 tis.2021556,6 tis.2022624,3 tis.2023622,6 tis.2024619,5 tis.2025602,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 602,7 tis. € 12,4 tis. €
2024 619,5 tis. € 12,8 tis. €
2023 622,6 tis. € 16,3 tis. €
2022 624,3 tis. € 12,1 tis. €
2021 556,6 tis. € 7,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok2,9 tis. €
  • Zásoby70,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky25,9 tis. €
  • Finančné účty143,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie13,3 tis. €
  • Fondy zo zisku1,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov126,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie12,4 tis. €
  • Rezervy2,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky82,4 tis. €
  • Bankové úvery4,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MIREX armatúry, s.r.o. v konkurze?

MIREX armatúry, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MIREX armatúry, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MIREX armatúry, s.r.o. tržby 602,7 tis. €.

Je firma MIREX armatúry, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MIREX armatúry, s.r.o. dosiahla zisk 12,4 tis. €.

Je MIREX armatúry, s.r.o. platiteľom DPH?

MIREX armatúry, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MIREX armatúry, s.r.o. sídli?

MIREX armatúry, s.r.o. má sídlo na adrese Železničná 11, Lipany, 082 71.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026