STIGA Slovakia, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36514179
DIČ: 2022140032
IČ DPH: SK2022140032
Priemyselná 4686/1, Poprad - Matejovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Priemyselná 4686/1, Poprad - Matejovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba strojov a zariadení i. n. 28.30
Dátum vzniku: 3. 3. 2006
Základné imanie: 2,1 mil. €
DPH: Platiteľ DPH od 14. 3. 2006
Spisová značka: Sro/17124/P
Predmet podnikania (výber): výroba záhradnej techniky - motorových píl, kosačiek, sekačiek a traktorov; skladovacie služby; reklamná a propagačná činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Andrea Chemello od 11. 2. 2025
    konateľ
  • Gianluca Comelato od 7. 9. 2023
    konateľ
  • Ing. Peter Hirka od 11. 4. 2022
    konateľ
  • Ing. Róbert Dzurenda od 11. 2. 2025
    konateľ
  • Sean Robinson od 2. 9. 2019
    konateľ
  • Stiga S.p.A. od 22. 3. 2025
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť STIGA Slovakia, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 80 % na 1,5 mil. € a tržby jej klesli o 2 % na 81,4 mil. €.

81,4 mil. €
Tržby
1,5 mil. €
Zisk
83,5 mil. €
Celkové výnosy
37,4 mil. €
Aktíva
6,9 mil. €
Vlastné imanie
81 %
Celková zadlženosť
11,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,4 mil., 2022 641,0 tis., 2023 222,0 tis., 2024 812,0 tis., 2025 1,5 mil.20211,4 mil.2022641,0 tis.2023222,0 tis.2024812,0 tis.20251,5 mil.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 138,3 mil., 2022 139,3 mil., 2023 74,8 mil., 2024 82,8 mil., 2025 81,4 mil.2021138,3 mil.2022139,3 mil.202374,8 mil.202482,8 mil.202581,4 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 81,4 mil. € 1,5 mil. €
2024 82,8 mil. € 812,0 tis. €
2023 74,8 mil. € 222,0 tis. €
2022 139,3 mil. € 641,0 tis. €
2021 138,3 mil. € 1,4 mil. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok23,2 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok11,1 mil. €
  • Dlhodobý finančný majetok3,3 tis. €
  • Zásoby16,1 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky9,6 mil. €
  • Finančné účty538,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie15,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie2,1 mil. €
  • Fondy zo zisku256,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov3,1 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie1,5 mil. €
  • Rezervy422,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky9,5 mil. €
  • Krátkodobé záväzky20,5 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma STIGA Slovakia, s.r.o. v konkurze?

STIGA Slovakia, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma STIGA Slovakia, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala STIGA Slovakia, s.r.o. tržby 81,4 mil. €.

Je firma STIGA Slovakia, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 STIGA Slovakia, s.r.o. dosiahla zisk 1,5 mil. €.

Je STIGA Slovakia, s.r.o. platiteľom DPH?

STIGA Slovakia, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma STIGA Slovakia, s.r.o. sídli?

STIGA Slovakia, s.r.o. má sídlo na adrese Priemyselná 4686/1, Poprad - Matejovce, 059 51.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026