EVA-CLINIQUE, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36511650
DIČ: 2022102819
Prostejovská 33/B, Prešov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Prostejovská 33/B, Prešov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.22
Dátum vzniku: 16. 12. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
Spisová značka: Sro/16863/P
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); reklamná a propagačná činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Eva Knišová od 16. 12. 2005
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť EVA-CLINIQUE, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 5 % na 46,4 tis. € a tržby jej narástli o 7 % na 161,5 tis. €.

161,5 tis. €
Tržby
46,4 tis. €
Zisk
161,5 tis. €
Celkové výnosy
369,4 tis. €
Aktíva
359,9 tis. €
Vlastné imanie
3 %
Celková zadlženosť
92,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 6,3 tis., 2022 4,3 tis., 2023 40,7 tis., 2024 44,1 tis., 2025 46,4 tis.20216,3 tis.20224,3 tis.202340,7 tis.202444,1 tis.202546,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 112,8 tis., 2022 123,5 tis., 2023 142,7 tis., 2024 150,7 tis., 2025 161,5 tis.2021112,8 tis.2022123,5 tis.2023142,7 tis.2024150,7 tis.2025161,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 161,5 tis. € 46,4 tis. €
2024 150,7 tis. € 44,1 tis. €
2023 142,7 tis. € 40,7 tis. €
2022 123,5 tis. € 4,3 tis. €
2021 112,8 tis. € 6,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok10,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky16,3 tis. €
  • Finančné účty342,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie105 €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy5,3 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov300,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie46,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky7,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma EVA-CLINIQUE, s.r.o. v konkurze?

EVA-CLINIQUE, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma EVA-CLINIQUE, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala EVA-CLINIQUE, s.r.o. tržby 161,5 tis. €.

Je firma EVA-CLINIQUE, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 EVA-CLINIQUE, s.r.o. dosiahla zisk 46,4 tis. €.

Kde firma EVA-CLINIQUE, s.r.o. sídli?

EVA-CLINIQUE, s.r.o. má sídlo na adrese Prostejovská 33/B, Prešov, 080 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026