TATRASUN, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36510262
DIČ: 2022085219
IČ DPH: SK2022085219
Hviezdoslavova 4052/59, Poprad

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hviezdoslavova 4052/59, Poprad Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.90
Dátum vzniku: 3. 11. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2009
Spisová značka: Sro/16707/P
Predmet podnikania (výber): zhotovovanie stavieb; Prípravné práce k realizácii stavby; Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jan Telensky od 9. 12. 2013
    konateľ
  • Mgr. Ľudovít Jurinyi od 26. 6. 2025
    konateľ
  • Jan Telensky od 14. 10. 2022
    spoločník
  • Rádio Tatry International, s.r.o. od 14. 10. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TATRASUN, spol. s r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 44,6 tis. € a tržby jej klesli o 61 % na 8,4 tis. €.

8,4 tis. €
Tržby
44,6 tis. €
Strata
388,2 tis. €
Celkové výnosy
2,3 mil. €
Aktíva
-42,4 tis. €
Vlastné imanie
102 %
Celková zadlženosť
21,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 11,5 tis., 2022 −50,9 tis., 2023 20,8 tis., 2024 9,9 tis., 2025 −44,6 tis.202111,5 tis.2022−50,9 tis.202320,8 tis.20249,9 tis.2025−44,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 37,7 tis., 2022 421,3 tis., 2023 34,7 tis., 2024 21,5 tis., 2025 8,4 tis.202137,7 tis.2022421,3 tis.202334,7 tis.202421,5 tis.20258,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 8,4 tis. € -44,6 tis. €
2024 21,5 tis. € 9,9 tis. €
2023 34,7 tis. € 20,8 tis. €
2022 421,3 tis. € -50,9 tis. €
2021 37,7 tis. € 11,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,8 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky396,6 tis. €
  • Finančné účty34,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-5,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-44,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky2,3 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TATRASUN, spol. s r.o. v konkurze?

TATRASUN, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TATRASUN, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TATRASUN, spol. s r.o. tržby 8,4 tis. €.

Je firma TATRASUN, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TATRASUN, spol. s r.o. vykázala stratu 44,6 tis. €.

Je TATRASUN, spol. s r.o. platiteľom DPH?

TATRASUN, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TATRASUN, spol. s r.o. sídli?

TATRASUN, spol. s r.o. má sídlo na adrese Hviezdoslavova 4052/59, Poprad, 058 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026