METALIMPEX-SK, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36508152
DIČ: 2022049788
IČ DPH: SK2022049788
Gen. Svobodu 681/3, Svidník

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Gen. Svobodu 681/3, Svidník Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zber, spracúvanie a likvidácia odpadov; úprava odpadov na druhotné suroviny 38.11
Dátum vzniku: 5. 8. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 16. 1. 2008
Spisová značka: Sro/16484/P
Predmet podnikania (výber): obchodno-sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ján Ivančo od 5. 8. 2005
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť METALIMPEX-SK, spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila stratu na 10,9 tis. € a tržby jej klesli o 43 % na 207,3 tis. €.

207,3 tis. €
Tržby
10,9 tis. €
Strata
257,0 tis. €
Celkové výnosy
140,8 tis. €
Aktíva
31,1 tis. €
Vlastné imanie
78 %
Celková zadlženosť
18,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 12,6 tis., 2022 1,8 tis., 2023 822, 2024 −924, 2025 −10,9 tis.202112,6 tis.20221,8 tis.20238222024−9242025−10,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 802,0 tis., 2022 452,7 tis., 2023 347,4 tis., 2024 363,2 tis., 2025 207,3 tis.2021802,0 tis.2022452,7 tis.2023347,4 tis.2024363,2 tis.2025207,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 207,3 tis. € -10,9 tis. €
2024 363,2 tis. € -924 €
2023 347,4 tis. € 822 €
2022 452,7 tis. € 1,8 tis. €
2021 802,0 tis. € 12,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok129,3 tis. €
  • Zásoby4,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky6,8 tis. €
  • Finančné účty405 €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov35,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-10,9 tis. €
  • Rezervy3,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky72,0 tis. €
  • Bankové úvery33,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma METALIMPEX-SK, spol. s r.o. v konkurze?

METALIMPEX-SK, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma METALIMPEX-SK, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala METALIMPEX-SK, spol. s r.o. tržby 207,3 tis. €.

Je firma METALIMPEX-SK, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 METALIMPEX-SK, spol. s r.o. vykázala stratu 10,9 tis. €.

Je METALIMPEX-SK, spol. s r.o. platiteľom DPH?

METALIMPEX-SK, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma METALIMPEX-SK, spol. s r.o. sídli?

METALIMPEX-SK, spol. s r.o. má sídlo na adrese Gen. Svobodu 681/3, Svidník, 089 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026