Stavby KADLUBEK, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36505854
DIČ: 2022008318
IČ DPH: SK2022008318
Víťaz 378, Víťaz

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Víťaz 378, Víťaz Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 18. 5. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 25. 5. 2005
Spisová značka: Sro/16235/P
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ján Galdun od 9. 3. 2023
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Stavby KADLUBEK, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 2,4 tis. € a tržby jej klesli o 53 % na 16,6 tis. €.

16,6 tis. €
Tržby
2,4 tis. €
Strata
46,1 tis. €
Aktíva
26,0 tis. €
Vlastné imanie
44 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,4 tis., 2022 1,4 tis., 2023 −626, 2024 9,4 tis., 2025 −2,4 tis.20211,4 tis.20221,4 tis.2023−62620249,4 tis.2025−2,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 20,5 tis., 2022 42,4 tis., 2023 36,9 tis., 2024 35,4 tis., 2025 16,6 tis.202120,5 tis.202242,4 tis.202336,9 tis.202435,4 tis.202516,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 16,6 tis. € -2,4 tis. €
2024 35,4 tis. € 9,4 tis. €
2023 36,9 tis. € -626 €
2022 42,4 tis. € 1,4 tis. €
2021 20,5 tis. € 1,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie26,0 tis. €
  • Záväzky20,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Stavby KADLUBEK, s.r.o. v konkurze?

Stavby KADLUBEK, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Stavby KADLUBEK, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Stavby KADLUBEK, s.r.o. tržby 16,6 tis. €.

Je firma Stavby KADLUBEK, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Stavby KADLUBEK, s.r.o. vykázala stratu 2,4 tis. €.

Je Stavby KADLUBEK, s.r.o. platiteľom DPH?

Stavby KADLUBEK, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Stavby KADLUBEK, s.r.o. sídli?

Stavby KADLUBEK, s.r.o. má sídlo na adrese Víťaz 378, Víťaz, 082 38.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026