ZAMPA SKI s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36505072
DIČ: 2021997340
IČ DPH: SK2021997340
Starý Smokovec 18062, Vysoké Tatry

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Starý Smokovec 18062, Vysoké Tatry Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.90
Dátum vzniku: 28. 4. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 6. 2019
Spisová značka: Sro/16156/P
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností; sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Slávka Žampová od 28. 4. 2005
    konateľspoločník
  • Tomáš Žampa od 11. 5. 2010
    konateľ
  • Adam Žampa od 28. 9. 2022
    spoločník
  • Andreas Žampa od 28. 9. 2022
    spoločník
  • Teo Žampa od 7. 11. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ZAMPA SKI s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 838 % na 102,3 tis. € a tržby jej narástli o 37 % na 236,2 tis. €.

236,2 tis. €
Tržby
102,3 tis. €
Zisk
236,2 tis. €
Celkové výnosy
1,0 mil. €
Aktíva
235,3 tis. €
Vlastné imanie
77 %
Celková zadlženosť
78,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 6,3 tis., 2022 55,4 tis., 2023 11,4 tis., 2024 10,9 tis., 2025 102,3 tis.20216,3 tis.202255,4 tis.202311,4 tis.202410,9 tis.2025102,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 98,8 tis., 2022 132,0 tis., 2023 155,8 tis., 2024 172,5 tis., 2025 236,2 tis.202198,8 tis.2022132,0 tis.2023155,8 tis.2024172,5 tis.2025236,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 236,2 tis. € 102,3 tis. €
2024 172,5 tis. € 10,9 tis. €
2023 155,8 tis. € 11,4 tis. €
2022 132,0 tis. € 55,4 tis. €
2021 98,8 tis. € 6,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok969,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,1 tis. €
  • Finančné účty31,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov125,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie102,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky490,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky224,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ZAMPA SKI s.r.o. v konkurze?

ZAMPA SKI s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ZAMPA SKI s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ZAMPA SKI s.r.o. tržby 236,2 tis. €.

Je firma ZAMPA SKI s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ZAMPA SKI s.r.o. dosiahla zisk 102,3 tis. €.

Je ZAMPA SKI s.r.o. platiteľom DPH?

ZAMPA SKI s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ZAMPA SKI s.r.o. sídli?

ZAMPA SKI s.r.o. má sídlo na adrese Starý Smokovec 18062, Vysoké Tatry, 062 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026