R.S. Snina s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36502855
DIČ: 2021991785
Svätovavrinecká 13920/10, Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Svätovavrinecká 13920/10, Bratislava - mestská časť Nové Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 16. 2. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
Spisová značka: Sro/151334/B

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Bankruptcy Advisory, s.r.o od 11. 3. 2021
    spoločník
  • Recovery, s.r.o od 11. 3. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2019

Spoločnosť R.S. Snina s.r.o. v roku 2019 znížila zisk o 38 % na 30,5 tis. € a tržby jej narástli o 32 % na 382,8 tis. €.

382,8 tis. €
Tržby
30,5 tis. €
Zisk
636,9 tis. €
Aktíva
605,7 tis. €
Vlastné imanie
5 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2015 40,2 tis., 2016 7,6 tis., 2017 15,0 tis., 2018 49,1 tis., 2019 30,5 tis.201540,2 tis.20167,6 tis.201715,0 tis.201849,1 tis.201930,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2015 96,4 tis., 2016 164,3 tis., 2017 259,6 tis., 2018 290,1 tis., 2019 382,8 tis.201596,4 tis.2016164,3 tis.2017259,6 tis.2018290,1 tis.2019382,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2019 382,8 tis. € 30,5 tis. €
2018 290,1 tis. € 49,1 tis. €
2017 259,6 tis. € 15,0 tis. €
2016 164,3 tis. € 7,6 tis. €
2015 96,4 tis. € 40,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2019

Pasíva

  • Vlastné imanie605,7 tis. €
  • Záväzky31,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma R.S. Snina s.r.o. v konkurze?

R.S. Snina s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma R.S. Snina s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2019 mala R.S. Snina s.r.o. tržby 382,8 tis. €.

Je firma R.S. Snina s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2019 R.S. Snina s.r.o. dosiahla zisk 30,5 tis. €.

Kde firma R.S. Snina s.r.o. sídli?

R.S. Snina s.r.o. má sídlo na adrese Svätovavrinecká 13920/10, Bratislava - mestská časť Nové Mesto, 831 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026