SAKMONT s.r.o. Snina

Aktívna spoločnosť
IČO: 36499196
DIČ: 2021911595
IČ DPH: SK2021911595
Košická 17180/49, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Košická 17180/49, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.22
Dátum vzniku: 10. 11. 2004
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2005
Spisová značka: Sro/178227/B
Predmet podnikania (výber): - kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností; - kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností; - sprostredkovateľská činnosť v oblasti predaja, obchodu, výroby a služieb v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Michal Sakulič od 10. 11. 2004
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SAKMONT s.r.o. Snina v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 366,3 tis. € a tržby jej klesli o 72 % na 572,4 tis. €.

572,4 tis. €
Tržby
366,3 tis. €
Strata
611,7 tis. €
Celkové výnosy
844,9 tis. €
Aktíva
165,6 tis. €
Vlastné imanie
80 %
Celková zadlženosť
−10,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,0 tis., 2022 9,6 tis., 2023 −53,7 tis., 2024 2,8 tis., 2025 −366,3 tis.20214,0 tis.20229,6 tis.2023−53,7 tis.20242,8 tis.2025−366,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 3,3 mil., 2022 3,0 mil., 2023 3,1 mil., 2024 2,1 mil., 2025 572,4 tis.20213,3 mil.20223,0 mil.20233,1 mil.20242,1 mil.2025572,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 572,4 tis. € -366,3 tis. €
2024 2,1 mil. € 2,8 tis. €
2023 3,1 mil. € -53,7 tis. €
2022 3,0 mil. € 9,6 tis. €
2021 3,3 mil. € 4,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok47,9 tis. €
  • Zásoby2,0 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky4,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky725,0 tis. €
  • Finančné účty60,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie4,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku1,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov523,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-366,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky5,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky551,5 tis. €
  • Bankové úvery122,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SAKMONT s.r.o. Snina v konkurze?

SAKMONT s.r.o. Snina nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SAKMONT s.r.o. Snina tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SAKMONT s.r.o. Snina tržby 572,4 tis. €.

Je firma SAKMONT s.r.o. Snina v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SAKMONT s.r.o. Snina vykázala stratu 366,3 tis. €.

Je SAKMONT s.r.o. Snina platiteľom DPH?

SAKMONT s.r.o. Snina je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SAKMONT s.r.o. Snina sídli?

SAKMONT s.r.o. Snina má sídlo na adrese Košická 17180/49, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026