AGROSLUŽBY VK Giraltovce, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36494534
DIČ: 2021849654
IČ DPH: SK2021849654
Prešovská 642/6, Giraltovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Prešovská 642/6, Giraltovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba odevov 14.20
Dátum vzniku: 9. 6. 2004
Základné imanie: 10,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2004
Spisová značka: Sro/15033/P
Predmet podnikania (výber): - prenájom strojov, zariadení, dopravných prostriedkov; - poľnohospodárska prvovýroba; - poradenstvo a konzultačná činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Dávid Štraus od 28. 1. 2023
    konateľspoločník
  • Petra Balážová od 12. 6. 2024
    konateľ
  • Ing. Viktória Chovancová od 10. 4. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť AGROSLUŽBY VK Giraltovce, spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 5 % na 11,4 tis. € a tržby jej narástli o 93 % na 1,3 mil. €.

1,3 mil. €
Tržby
11,4 tis. €
Zisk
1,4 mil. €
Celkové výnosy
2,3 mil. €
Aktíva
1,4 mil. €
Vlastné imanie
38 %
Celková zadlženosť
−7,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,5 tis., 2022 3,3 tis., 2023 −3,8 tis., 2024 10,8 tis., 2025 11,4 tis.20215,5 tis.20223,3 tis.2023−3,8 tis.202410,8 tis.202511,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,1 mil., 2022 1,8 mil., 2023 1,0 mil., 2024 679,7 tis., 2025 1,3 mil.20211,1 mil.20221,8 mil.20231,0 mil.2024679,7 tis.20251,3 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,3 mil. € 11,4 tis. €
2024 679,7 tis. € 10,8 tis. €
2023 1,0 mil. € -3,8 tis. €
2022 1,8 mil. € 3,3 tis. €
2021 1,1 mil. € 5,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok705,4 tis. €
  • Zásoby362,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,2 mil. €
  • Finančné účty27,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie10,0 tis. €
  • Kapitálové fondy1,3 mil. €
  • Fondy zo zisku415 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov112,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie11,4 tis. €
  • Rezervy10,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky196,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky503,7 tis. €
  • Bankové úvery3,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie146,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma AGROSLUŽBY VK Giraltovce, spol. s r.o. v konkurze?

AGROSLUŽBY VK Giraltovce, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma AGROSLUŽBY VK Giraltovce, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala AGROSLUŽBY VK Giraltovce, spol. s r.o. tržby 1,3 mil. €.

Je firma AGROSLUŽBY VK Giraltovce, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 AGROSLUŽBY VK Giraltovce, spol. s r.o. dosiahla zisk 11,4 tis. €.

Je AGROSLUŽBY VK Giraltovce, spol. s r.o. platiteľom DPH?

AGROSLUŽBY VK Giraltovce, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma AGROSLUŽBY VK Giraltovce, spol. s r.o. sídli?

AGROSLUŽBY VK Giraltovce, spol. s r.o. má sídlo na adrese Prešovská 642/6, Giraltovce, 087 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026