FIVE & STARS company, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36494232
DIČ: 2021837389
IČ DPH: SK2021837389
Kellerova 890/1, Bardejov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kellerova 890/1, Bardejov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 28. 5. 2004
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 22. 10. 2004
Spisová značka: Sro/15004/P
Predmet podnikania (výber): veľkoobchod v rozsahu voľných živností; maloobchod v rozsahu voľných živností; sprostredkovateľská činnosť vrozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ondrej Bartoš od 26. 8. 2022
    konateľ
  • Jana Bartošová od 13. 9. 2022
    spoločník
  • Nikola Bartošová od 22. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť FIVE & STARS company, s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 81,2 tis. € a tržby jej narástli o 18 % na 524,9 tis. €.

524,9 tis. €
Tržby
81,2 tis. €
Zisk
524,9 tis. €
Celkové výnosy
3,1 mil. €
Aktíva
927,0 tis. €
Vlastné imanie
70 %
Celková zadlženosť
57,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,6 mil., 2022 1,1 mil., 2023 −19,0 tis., 2024 −111,3 tis., 2025 81,2 tis.20211,6 mil.20221,1 mil.2023−19,0 tis.2024−111,3 tis.202581,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 863,2 tis., 2022 811,6 tis., 2023 723,4 tis., 2024 443,0 tis., 2025 524,9 tis.2021863,2 tis.2022811,6 tis.2023723,4 tis.2024443,0 tis.2025524,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 524,9 tis. € 81,2 tis. €
2024 443,0 tis. € -111,3 tis. €
2023 723,4 tis. € -19,0 tis. €
2022 811,6 tis. € 1,1 mil. €
2021 863,2 tis. € 1,6 mil. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok3,0 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky49,0 tis. €
  • Finančné účty50,4 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie927,0 tis. €
  • Záväzky2,2 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma FIVE & STARS company, s.r.o. v konkurze?

FIVE & STARS company, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma FIVE & STARS company, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala FIVE & STARS company, s.r.o. tržby 524,9 tis. €.

Je firma FIVE & STARS company, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 FIVE & STARS company, s.r.o. dosiahla zisk 81,2 tis. €.

Je FIVE & STARS company, s.r.o. platiteľom DPH?

FIVE & STARS company, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma FIVE & STARS company, s.r.o. sídli?

FIVE & STARS company, s.r.o. má sídlo na adrese Kellerova 890/1, Bardejov, 085 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026