FARMATIN, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36493872
DIČ: 2021841349
IČ DPH: SK2021841349
Hollého 3, Prešov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hollého 3, Prešov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.73
Dátum vzniku: 17. 5. 2004
Základné imanie: 156,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2004
Spisová značka: Sro/14963/P
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Miloslav Chmeliar od 17. 5. 2004
    konateľspoločník
  • Igor Rohoň od 17. 4. 2026
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť FARMATIN, spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 24 % na 25,6 tis. € a tržby jej narástli o 7 % na 640,3 tis. €.

640,3 tis. €
Tržby
25,6 tis. €
Zisk
640,8 tis. €
Celkové výnosy
303,3 tis. €
Aktíva
155,9 tis. €
Vlastné imanie
49 %
Celková zadlženosť
15,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 65,1 tis., 2022 59,8 tis., 2023 14,7 tis., 2024 20,6 tis., 2025 25,6 tis.202165,1 tis.202259,8 tis.202314,7 tis.202420,6 tis.202525,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 431,1 tis., 2022 486,4 tis., 2023 544,3 tis., 2024 599,0 tis., 2025 640,3 tis.2021431,1 tis.2022486,4 tis.2023544,3 tis.2024599,0 tis.2025640,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 640,3 tis. € 25,6 tis. €
2024 599,0 tis. € 20,6 tis. €
2023 544,3 tis. € 14,7 tis. €
2022 486,4 tis. € 59,8 tis. €
2021 431,1 tis. € 65,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok197,2 tis. €
  • Zásoby51,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky49,1 tis. €
  • Finančné účty5,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie282 €

Pasíva

  • Základné imanie156,0 tis. €
  • Fondy zo zisku663 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-26,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie25,6 tis. €
  • Rezervy3,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky92 €
  • Krátkodobé záväzky96,9 tis. €
  • Bankové úvery47,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma FARMATIN, spol. s r.o. v konkurze?

FARMATIN, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma FARMATIN, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala FARMATIN, spol. s r.o. tržby 640,3 tis. €.

Je firma FARMATIN, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 FARMATIN, spol. s r.o. dosiahla zisk 25,6 tis. €.

Je FARMATIN, spol. s r.o. platiteľom DPH?

FARMATIN, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma FARMATIN, spol. s r.o. sídli?

FARMATIN, spol. s r.o. má sídlo na adrese Hollého 3, Prešov, 080 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026