EKOTAX SK, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36491225
DIČ: 2021781971
IČ DPH: SK2021781971
Hlavná 89, Prešov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hlavná 89, Prešov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 23. 2. 2004
Základné imanie: 6,7 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2024
Spisová značka: Sro/14696/P
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností; reklamná, propagačná a inzertná činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Monika Gočová od 13. 10. 2006
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť EKOTAX SK, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 37 % na 2,7 tis. € a tržby jej narástli o 7 % na 63,3 tis. €.

63,3 tis. €
Tržby
2,7 tis. €
Zisk
106,4 tis. €
Aktíva
30,4 tis. €
Vlastné imanie
71 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 10,0 tis., 2022 46,0 tis., 2023 4,4 tis., 2024 4,4 tis., 2025 2,7 tis.202110,0 tis.202246,0 tis.20234,4 tis.20244,4 tis.20252,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 46,2 tis., 2022 63,1 tis., 2023 47,6 tis., 2024 59,2 tis., 2025 63,3 tis.202146,2 tis.202263,1 tis.202347,6 tis.202459,2 tis.202563,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 63,3 tis. € 2,7 tis. €
2024 59,2 tis. € 4,4 tis. €
2023 47,6 tis. € 4,4 tis. €
2022 63,1 tis. € 46,0 tis. €
2021 46,2 tis. € 10,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie30,4 tis. €
  • Záväzky76,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma EKOTAX SK, s.r.o. v konkurze?

EKOTAX SK, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma EKOTAX SK, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala EKOTAX SK, s.r.o. tržby 63,3 tis. €.

Je firma EKOTAX SK, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 EKOTAX SK, s.r.o. dosiahla zisk 2,7 tis. €.

Je EKOTAX SK, s.r.o. platiteľom DPH?

EKOTAX SK, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma EKOTAX SK, s.r.o. sídli?

EKOTAX SK, s.r.o. má sídlo na adrese Hlavná 89, Prešov, 080 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026