Rádio Tatry International, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36489719
DIČ: 2021767748
IČ DPH: SK2021767748
Mlynské nivy 73/a, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mlynské nivy 73/a, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 15. 12. 2003
Základné imanie: 10,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2005
Spisová značka: Sro/78509/B
Predmet podnikania (výber): prenájom hnuteľného majetku; veľkoobchod a malooobchod v rozsahu voľných živností; vydavateľská činnosť …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Rádio Tatry International, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 854,0 tis. € a tržby jej narástli o 94 % na 630,3 tis. €.

630,3 tis. €
Tržby
854,0 tis. €
Strata
1,5 mil. €
Celkové výnosy
13,3 mil. €
Aktíva
8,5 mil. €
Vlastné imanie
36 %
Celková zadlženosť
50,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,1 mil., 2022 1,9 mil., 2023 1,6 mil., 2024 179,3 tis., 2025 −854,0 tis.20214,1 mil.20221,9 mil.20231,6 mil.2024179,3 tis.2025−854,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 9,9 mil., 2022 5,9 mil., 2023 4,8 mil., 2024 324,6 tis., 2025 630,3 tis.20219,9 mil.20225,9 mil.20234,8 mil.2024324,6 tis.2025630,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 630,3 tis. € -854,0 tis. €
2024 324,6 tis. € 179,3 tis. €
2023 4,8 mil. € 1,6 mil. €
2022 5,9 mil. € 1,9 mil. €
2021 9,9 mil. € 4,1 mil. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok576,7 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok55,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky12,5 mil. €
  • Finančné účty154,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie3,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie10,0 tis. €
  • Kapitálové fondy130,0 tis. €
  • Fondy zo zisku996 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov9,2 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-854,0 tis. €
  • Rezervy1,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky4,8 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Rádio Tatry International, s.r.o. v konkurze?

Rádio Tatry International, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Rádio Tatry International, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Rádio Tatry International, s.r.o. tržby 630,3 tis. €.

Je firma Rádio Tatry International, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Rádio Tatry International, s.r.o. vykázala stratu 854,0 tis. €.

Je Rádio Tatry International, s.r.o. platiteľom DPH?

Rádio Tatry International, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Rádio Tatry International, s.r.o. sídli?

Rádio Tatry International, s.r.o. má sídlo na adrese Mlynské nivy 73/a, Bratislava - mestská časť Ružinov, 36489719.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026