Ovčia farma Proč, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36486825
DIČ: 2020015536
IČ DPH: SK2020015536
Bardejovská 496/17, Kapušany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bardejovská 496/17, Kapušany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pestovanie plodín a chov zvierat, poľovníctvo a služby s tým súvisiace 01.50
Dátum vzniku: 11. 7. 2003
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 22. 9. 2003
Spisová značka: Sro/14250/P
Predmet podnikania (výber): ťažba dreva; demolácia a zemné práce; sprostredkovanie obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Gamčík od 11. 7. 2003
    konateľspoločník
  • Slavomír Gamčík od 11. 7. 2003
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Ovčia farma Proč, s.r.o. v roku 2025 znížila stratu o 98 % na 3,3 tis. € a tržby jej narástli o 52 % na 733,2 tis. €.

733,2 tis. €
Tržby
3,3 tis. €
Strata
1,1 mil. €
Celkové výnosy
2,1 mil. €
Aktíva
379,1 tis. €
Vlastné imanie
82 %
Celková zadlženosť
27,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 15,4 tis., 2022 13,6 tis., 2023 229, 2024 −196,6 tis., 2025 −3,3 tis.202115,4 tis.202213,6 tis.20232292024−196,6 tis.2025−3,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 139,0 tis., 2022 244,5 tis., 2023 356,1 tis., 2024 481,3 tis., 2025 733,2 tis.2021139,0 tis.2022244,5 tis.2023356,1 tis.2024481,3 tis.2025733,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 733,2 tis. € -3,3 tis. €
2024 481,3 tis. € -196,6 tis. €
2023 356,1 tis. € 229 €
2022 244,5 tis. € 13,6 tis. €
2021 139,0 tis. € 15,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,1 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky548,2 tis. €
  • Finančné účty447,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie563 €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku1,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov374,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-3,3 tis. €
  • Rezervy14,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky5,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,4 mil. €
  • Časové rozlíšenie273,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Ovčia farma Proč, s.r.o. v konkurze?

Ovčia farma Proč, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Ovčia farma Proč, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Ovčia farma Proč, s.r.o. tržby 733,2 tis. €.

Je firma Ovčia farma Proč, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Ovčia farma Proč, s.r.o. vykázala stratu 3,3 tis. €.

Je Ovčia farma Proč, s.r.o. platiteľom DPH?

Ovčia farma Proč, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Ovčia farma Proč, s.r.o. sídli?

Ovčia farma Proč, s.r.o. má sídlo na adrese Bardejovská 496/17, Kapušany, 082 12.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026