Slovak Medical Company, a.s.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36486264
DIČ: 2021813244
IČ DPH: SK2021813244
Duchnovičovo nám. 1, Prešov

Základné údaje

Právna forma: Akciová spoločnosť
Sídlo: Duchnovičovo nám. 1, Prešov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 16. 6. 2003
Základné imanie: 33,2 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2006
Spisová značka: Sa/10267/P
Predmet podnikania (výber): - podnikateľské poradenstvo, poradenská činnosť v obchode a službách v rozsahu živnosti voľnej; - prieskum trhu; - sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, výroby a služieb v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing.arch. Jozef Kužma od 16. 6. 2003
    člen dozornej radyčlen predstavenstva
  • MUDr. Tomáš Kužma od 1. 9. 2007
    člen dozornej rady
  • RNDr. Anikó Kužmová od 16. 6. 2003
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Slovak Medical Company, a.s. v roku 2025 znížila zisk o 69 % na 23,7 tis. € a tržby jej klesli o 46 % na 502,7 tis. €.

502,7 tis. €
Tržby
23,7 tis. €
Zisk
744,6 tis. €
Celkové výnosy
1,1 mil. €
Aktíva
569,4 tis. €
Vlastné imanie
50 %
Celková zadlženosť
37,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −2,7 tis., 2022 55,9 tis., 2023 57,2 tis., 2024 77,6 tis., 2025 23,7 tis.2021−2,7 tis.202255,9 tis.202357,2 tis.202477,6 tis.202523,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 432,1 tis., 2022 542,7 tis., 2023 400,4 tis., 2024 925,9 tis., 2025 502,7 tis.2021432,1 tis.2022542,7 tis.2023400,4 tis.2024925,9 tis.2025502,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 502,7 tis. € 23,7 tis. €
2024 925,9 tis. € 77,6 tis. €
2023 400,4 tis. € 57,2 tis. €
2022 542,7 tis. € 55,9 tis. €
2021 432,1 tis. € -2,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok2,4 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok783,1 tis. €
  • Zásoby7,4 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky130,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky116,8 tis. €
  • Finančné účty84,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie13,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie33,2 tis. €
  • Fondy zo zisku10,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov501,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie23,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky430,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky135,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Slovak Medical Company, a.s. v konkurze?

Slovak Medical Company, a.s. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Slovak Medical Company, a.s. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Slovak Medical Company, a.s. tržby 502,7 tis. €.

Je firma Slovak Medical Company, a.s. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Slovak Medical Company, a.s. dosiahla zisk 23,7 tis. €.

Je Slovak Medical Company, a.s. platiteľom DPH?

Slovak Medical Company, a.s. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Slovak Medical Company, a.s. sídli?

Slovak Medical Company, a.s. má sídlo na adrese Duchnovičovo nám. 1, Prešov, 080 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026