CK LOMNICA TOUR, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36483117
DIČ: 2021698635
IČ DPH: SK2021698635
Tatranská 209, Veľká Lomnica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tatranská 209, Veľká Lomnica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti cestovných agentúr, cestovných kancelárií, rezervačné a súvisiace činnosti 79.12
Dátum vzniku: 18. 12. 2002
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2006
Spisová značka: Sro/13862/P
Predmet podnikania (výber): - prevádzkovanie cestovnej kancelárie; - ubytovanie v súkromí; - sprostredkovanie obchodu, služieb a výroby v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Danka Múranicová od 18. 12. 2002
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť CK LOMNICA TOUR, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 26 % na 9,4 tis. € a tržby jej klesli o 5 % na 418,3 tis. €.

418,3 tis. €
Tržby
9,4 tis. €
Zisk
420,1 tis. €
Celkové výnosy
209,5 tis. €
Aktíva
195,6 tis. €
Vlastné imanie
7 %
Celková zadlženosť
9,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,0 tis., 2022 40,8 tis., 2023 36,2 tis., 2024 12,6 tis., 2025 9,4 tis.20214,0 tis.202240,8 tis.202336,2 tis.202412,6 tis.20259,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 153,3 tis., 2022 403,1 tis., 2023 370,9 tis., 2024 440,9 tis., 2025 418,3 tis.2021153,3 tis.2022403,1 tis.2023370,9 tis.2024440,9 tis.2025418,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 418,3 tis. € 9,4 tis. €
2024 440,9 tis. € 12,6 tis. €
2023 370,9 tis. € 36,2 tis. €
2022 403,1 tis. € 40,8 tis. €
2021 153,3 tis. € 4,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky18,4 tis. €
  • Finančné účty191,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov179,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie9,4 tis. €
  • Rezervy2,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky11,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma CK LOMNICA TOUR, s.r.o. v konkurze?

CK LOMNICA TOUR, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma CK LOMNICA TOUR, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala CK LOMNICA TOUR, s.r.o. tržby 418,3 tis. €.

Je firma CK LOMNICA TOUR, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 CK LOMNICA TOUR, s.r.o. dosiahla zisk 9,4 tis. €.

Je CK LOMNICA TOUR, s.r.o. platiteľom DPH?

CK LOMNICA TOUR, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma CK LOMNICA TOUR, s.r.o. sídli?

CK LOMNICA TOUR, s.r.o. má sídlo na adrese Tatranská 209, Veľká Lomnica, 059 52.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026