CEMM THOME SK, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36482889
DIČ: 2020015052
IČ DPH: SK2020015052
Budovateľská 38, Prešov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Budovateľská 38, Prešov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba motorových vozidiel, návesov a prívesov 29.31
Dátum vzniku: 6. 12. 2002
Základné imanie: 405,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 16. 1. 2003
Spisová značka: Sro/13839/P
Predmet podnikania (výber): - kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti - veľkoobchod v rozsahu voľnej živnosti; - kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi - maloobchod v rozsahu voľnej živnosti; - výroba a montáž prvkov automatizačnej a regulačnej techniky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Günther Spielbauer od 20. 4. 2023
    konateľ
  • Ing. Helena Minčičová od 17. 4. 2009
    konateľ
  • KE Elektronik GmbH od 17. 9. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť CEMM THOME SK, spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 271 % na 452,5 tis. € a tržby jej klesli o 6 % na 50,6 mil. €.

50,6 mil. €
Tržby
452,5 tis. €
Zisk
53,5 mil. €
Celkové výnosy
47,6 mil. €
Aktíva
16,7 mil. €
Vlastné imanie
65 %
Celková zadlženosť
27,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 480,3 tis., 2022 −434,9 tis., 2023 2,3 mil., 2024 121,9 tis., 2025 452,5 tis.2021480,3 tis.2022−434,9 tis.20232,3 mil.2024121,9 tis.2025452,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 50,6 mil., 2022 46,8 mil., 2023 53,3 mil., 2024 53,7 mil., 2025 50,6 mil.202150,6 mil.202246,8 mil.202353,3 mil.202453,7 mil.202550,6 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 50,6 mil. € 452,5 tis. €
2024 53,7 mil. € 121,9 tis. €
2023 53,3 mil. € 2,3 mil. €
2022 46,8 mil. € -434,9 tis. €
2021 50,6 mil. € 480,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok479,2 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok17,3 mil. €
  • Zásoby11,1 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky178,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky9,6 mil. €
  • Finančné účty2,2 mil. €
  • Časové rozlíšenie6,7 mil. €

Pasíva

  • Základné imanie405,0 tis. €
  • Fondy zo zisku40,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov15,8 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie452,5 tis. €
  • Rezervy94,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky14,0 mil. €
  • Krátkodobé záväzky16,7 mil. €
  • Časové rozlíšenie100,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma CEMM THOME SK, spol. s r.o. v konkurze?

CEMM THOME SK, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma CEMM THOME SK, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala CEMM THOME SK, spol. s r.o. tržby 50,6 mil. €.

Je firma CEMM THOME SK, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 CEMM THOME SK, spol. s r.o. dosiahla zisk 452,5 tis. €.

Je CEMM THOME SK, spol. s r.o. platiteľom DPH?

CEMM THOME SK, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma CEMM THOME SK, spol. s r.o. sídli?

CEMM THOME SK, spol. s r.o. má sídlo na adrese Budovateľská 38, Prešov, 080 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026