C.I.M.A. Slovakia, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36481505
DIČ: 2020020398
IČ DPH: SK2020020398
Továrenská 1/23, Spišská Belá

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Továrenská 1/23, Spišská Belá Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.99
Dátum vzniku: 10. 9. 2002
Základné imanie: 659,8 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 26. 10. 2002
Spisová značka: Sro/13695/P
Predmet podnikania (výber): - kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; - kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti; - kovovýroba …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Claudio Bellazzi od 10. 5. 2006
    konateľ
  • Rita Bellazzi od 10. 9. 2022
    konateľ
  • Sergio Bellazzi od 15. 1. 2009
    konateľ
  • C.I.M.A. COMPAGNIA ITALIANA MOLLE ACCIAIO S.P.A. od 6. 1. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť C.I.M.A. Slovakia, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 20 % na 66,7 tis. € a tržby jej klesli o 25 % na 8,1 mil. €.

8,1 mil. €
Tržby
66,7 tis. €
Zisk
13,1 mil. €
Celkové výnosy
9,3 mil. €
Aktíva
4,3 mil. €
Vlastné imanie
54 %
Celková zadlženosť
34,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 162,0 tis., 2022 310,5 tis., 2023 46,4 tis., 2024 83,3 tis., 2025 66,7 tis.2021162,0 tis.2022310,5 tis.202346,4 tis.202483,3 tis.202566,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 12,7 mil., 2022 11,0 mil., 2023 12,4 mil., 2024 10,7 mil., 2025 8,1 mil.202112,7 mil.202211,0 mil.202312,4 mil.202410,7 mil.20258,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 8,1 mil. € 66,7 tis. €
2024 10,7 mil. € 83,3 tis. €
2023 12,4 mil. € 46,4 tis. €
2022 11,0 mil. € 310,5 tis. €
2021 12,7 mil. € 162,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok3,5 mil. €
  • Zásoby981,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky4,8 mil. €
  • Finančné účty92 €
  • Časové rozlíšenie4,3 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie4,3 mil. €
  • Záväzky5,1 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma C.I.M.A. Slovakia, s.r.o. v konkurze?

C.I.M.A. Slovakia, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma C.I.M.A. Slovakia, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala C.I.M.A. Slovakia, s.r.o. tržby 8,1 mil. €.

Je firma C.I.M.A. Slovakia, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 C.I.M.A. Slovakia, s.r.o. dosiahla zisk 66,7 tis. €.

Je C.I.M.A. Slovakia, s.r.o. platiteľom DPH?

C.I.M.A. Slovakia, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma C.I.M.A. Slovakia, s.r.o. sídli?

C.I.M.A. Slovakia, s.r.o. má sídlo na adrese Továrenská 1/23, Spišská Belá, 059 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026