EUROHARMEN, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36480916
DIČ: 2020023049
IČ DPH: SK2020023049
Strojárska 104, Snina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Strojárska 104, Snina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.10
Dátum vzniku: 16. 7. 2002
Základné imanie: 615,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 3. 1. 2003
Spisová značka: Sro/13630/P
Predmet podnikania (výber): maloobchod a veľkoobchod v rozsahu voľných živností; upratovacie práce; kancelárske a sekretárske služby (vrátane kopírovacích a rozmnožovacích služieb) …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jozef Harmaňoš od 16. 7. 2002
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť EUROHARMEN, spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 89 % na 5,9 tis. € a tržby jej klesli o 12 % na 72,9 tis. €.

72,9 tis. €
Tržby
5,9 tis. €
Zisk
107,4 tis. €
Celkové výnosy
740,4 tis. €
Aktíva
609,2 tis. €
Vlastné imanie
18 %
Celková zadlženosť
59,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −14,5 tis., 2022 −73,4 tis., 2023 −36,0 tis., 2024 3,1 tis., 2025 5,9 tis.2021−14,5 tis.2022−73,4 tis.2023−36,0 tis.20243,1 tis.20255,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 359,6 tis., 2022 403,2 tis., 2023 161,7 tis., 2024 83,2 tis., 2025 72,9 tis.2021359,6 tis.2022403,2 tis.2023161,7 tis.202483,2 tis.202572,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 72,9 tis. € 5,9 tis. €
2024 83,2 tis. € 3,1 tis. €
2023 161,7 tis. € -36,0 tis. €
2022 403,2 tis. € -73,4 tis. €
2021 359,6 tis. € -14,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok403,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky167,4 tis. €
  • Finančné účty169,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie388 €

Pasíva

  • Základné imanie615,6 tis. €
  • Kapitálové fondy2,5 tis. €
  • Fondy zo zisku8,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-92,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie5,9 tis. €
  • Rezervy6,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky23,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky101,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma EUROHARMEN, spol. s r.o. v konkurze?

EUROHARMEN, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma EUROHARMEN, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala EUROHARMEN, spol. s r.o. tržby 72,9 tis. €.

Je firma EUROHARMEN, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 EUROHARMEN, spol. s r.o. dosiahla zisk 5,9 tis. €.

Je EUROHARMEN, spol. s r.o. platiteľom DPH?

EUROHARMEN, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma EUROHARMEN, spol. s r.o. sídli?

EUROHARMEN, spol. s r.o. má sídlo na adrese Strojárska 104, Snina, 069 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026