G + G Autoslužby, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36478610
DIČ: 2020020156
IČ DPH: SK2020020156
Levočská 857, Poprad

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Levočská 857, Poprad Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod a maloobchod s motorovými vozidlami a motocyklami; ich oprava 45.20
Dátum vzniku: 5. 3. 2002
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 2. 1. 2003
Spisová značka: Sro/13389/P
Predmet podnikania (výber): Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom; - diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Zuzana Sloveňáková od 8. 10. 2024
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť G + G Autoslužby, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 82 % na 17,5 tis. € a tržby jej narástli o 11 % na 401,0 tis. €.

401,0 tis. €
Tržby
17,5 tis. €
Zisk
401,1 tis. €
Celkové výnosy
254,4 tis. €
Aktíva
193,2 tis. €
Vlastné imanie
24 %
Celková zadlženosť
37,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,2 tis., 2022 6,8 tis., 2023 64,0 tis., 2024 96,5 tis., 2025 17,5 tis.20214,2 tis.20226,8 tis.202364,0 tis.202496,5 tis.202517,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 514,4 tis., 2022 604,7 tis., 2023 756,8 tis., 2024 362,2 tis., 2025 401,0 tis.2021514,4 tis.2022604,7 tis.2023756,8 tis.2024362,2 tis.2025401,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 401,0 tis. € 17,5 tis. €
2024 362,2 tis. € 96,5 tis. €
2023 756,8 tis. € 64,0 tis. €
2022 604,7 tis. € 6,8 tis. €
2021 514,4 tis. € 4,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok50,7 tis. €
  • Zásoby20,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky44,6 tis. €
  • Finančné účty138,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie200 €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku8,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov160,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie17,5 tis. €
  • Rezervy5,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky24,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky31,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma G + G Autoslužby, s.r.o. v konkurze?

G + G Autoslužby, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma G + G Autoslužby, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala G + G Autoslužby, s.r.o. tržby 401,0 tis. €.

Je firma G + G Autoslužby, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 G + G Autoslužby, s.r.o. dosiahla zisk 17,5 tis. €.

Je G + G Autoslužby, s.r.o. platiteľom DPH?

G + G Autoslužby, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma G + G Autoslužby, s.r.o. sídli?

G + G Autoslužby, s.r.o. má sídlo na adrese Levočská 857, Poprad, 058 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026