Pneumat trading, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36478571
DIČ: 2020014491
IČ DPH: SK2020014491
Volgogradská 9, Prešov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Volgogradská 9, Prešov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod a maloobchod s motorovými vozidlami a motocyklami; ich oprava 45.31
Dátum vzniku: 28. 2. 2002
Základné imanie: 19,9 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 16. 7. 2002
Spisová značka: Sro/13384/P
Predmet podnikania (výber): maloobchod a veľkoobchod v rozsahu voľných živností; podnikateľské poradenstvo; sprostredkovanie obchodu, služieb, výroby a dopravy …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Alexander Rengevič od 21. 11. 2005
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Pneumat trading, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 61 % na 8,2 tis. € a tržby jej klesli o 4 % na 135,4 tis. €.

135,4 tis. €
Tržby
8,2 tis. €
Zisk
136,1 tis. €
Celkové výnosy
467,4 tis. €
Aktíva
152,5 tis. €
Vlastné imanie
67 %
Celková zadlženosť
42,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −28,7 tis., 2022 −7,3 tis., 2023 16,6 tis., 2024 5,1 tis., 2025 8,2 tis.2021−28,7 tis.2022−7,3 tis.202316,6 tis.20245,1 tis.20258,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 160,1 tis., 2022 173,1 tis., 2023 150,2 tis., 2024 140,8 tis., 2025 135,4 tis.2021160,1 tis.2022173,1 tis.2023150,2 tis.2024140,8 tis.2025135,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 135,4 tis. € 8,2 tis. €
2024 140,8 tis. € 5,1 tis. €
2023 150,2 tis. € 16,6 tis. €
2022 173,1 tis. € -7,3 tis. €
2021 160,1 tis. € -28,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok105,7 tis. €
  • Zásoby306,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky47,3 tis. €
  • Finančné účty7,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie524 €

Pasíva

  • Základné imanie19,9 tis. €
  • Kapitálové fondy80,0 tis. €
  • Fondy zo zisku114,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-70,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie8,2 tis. €
  • Rezervy377 €
  • Dlhodobé záväzky7,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky306,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Pneumat trading, s.r.o. v konkurze?

Pneumat trading, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Pneumat trading, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Pneumat trading, s.r.o. tržby 135,4 tis. €.

Je firma Pneumat trading, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Pneumat trading, s.r.o. dosiahla zisk 8,2 tis. €.

Je Pneumat trading, s.r.o. platiteľom DPH?

Pneumat trading, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Pneumat trading, s.r.o. sídli?

Pneumat trading, s.r.o. má sídlo na adrese Volgogradská 9, Prešov, 080 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026