SSIA, s.r.o. - spoločnosť stavebných inžinierov a architektov

Aktívna spoločnosť
IČO: 36478181
DIČ: 2020005251
IČ DPH: SK2020005251
Hlavná 115/655, Pečovská Nová Ves

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hlavná 115/655, Pečovská Nová Ves Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.99
Dátum vzniku: 7. 2. 2002
Základné imanie: 13,3 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 4. 4. 2002
Spisová značka: Sro/13346/P
Predmet podnikania (výber): uskutočňovanie stavieb a ich zmien; inžinierská činnosť v stavebníctve; poradenská činnosť v predmete podnikania …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ján Dudáš od 7. 2. 2002
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SSIA, s.r.o. - spoločnosť stavebných inžinierov a architektov v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 14,3 tis. € a tržby jej narástli o 300 % na 367,2 tis. €.

367,2 tis. €
Tržby
14,3 tis. €
Zisk
367,2 tis. €
Celkové výnosy
327,9 tis. €
Aktíva
249,5 tis. €
Vlastné imanie
24 %
Celková zadlženosť
13,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 20,2 tis., 2022 1,6 tis., 2023 102,6 tis., 2024 −30,9 tis., 2025 14,3 tis.202120,2 tis.20221,6 tis.2023102,6 tis.2024−30,9 tis.202514,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 349,7 tis., 2022 241,2 tis., 2023 2,3 mil., 2024 91,8 tis., 2025 367,2 tis.2021349,7 tis.2022241,2 tis.20232,3 mil.202491,8 tis.2025367,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 367,2 tis. € 14,3 tis. €
2024 91,8 tis. € -30,9 tis. €
2023 2,3 mil. € 102,6 tis. €
2022 241,2 tis. € 1,6 tis. €
2021 349,7 tis. € 20,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok73,9 tis. €
  • Zásoby1,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky65,8 tis. €
  • Finančné účty183,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie13,3 tis. €
  • Fondy zo zisku1,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov220,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie14,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky19,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky59,4 tis. €
  • Bankové úvery10 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SSIA, s.r.o. - spoločnosť stavebných inžinierov a architektov v konkurze?

SSIA, s.r.o. - spoločnosť stavebných inžinierov a architektov nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SSIA, s.r.o. - spoločnosť stavebných inžinierov a architektov tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SSIA, s.r.o. - spoločnosť stavebných inžinierov a architektov tržby 367,2 tis. €.

Je firma SSIA, s.r.o. - spoločnosť stavebných inžinierov a architektov v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SSIA, s.r.o. - spoločnosť stavebných inžinierov a architektov dosiahla zisk 14,3 tis. €.

Je SSIA, s.r.o. - spoločnosť stavebných inžinierov a architektov platiteľom DPH?

SSIA, s.r.o. - spoločnosť stavebných inžinierov a architektov je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SSIA, s.r.o. - spoločnosť stavebných inžinierov a architektov sídli?

SSIA, s.r.o. - spoločnosť stavebných inžinierov a architektov má sídlo na adrese Hlavná 115/655, Pečovská Nová Ves, 082 56.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026