Ľubovnianska mediálna spoločnosť, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36477206
DIČ: 2021628246
IČ DPH: SK2021628246
Nám. gen. Štefánika 6, Stará Ľubovňa

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nám. gen. Štefánika 6, Stará Ľubovňa Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti rozhlasového a televízneho vysielania 60.20
Dátum vzniku: 1. 1. 2002
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2005
Spisová značka: Sro/13247/P
Predmet podnikania (výber): - vydávanie časopisov a iných periodických publikácií; - maloobchod v rozsahu voľnej živnosti; - činnosť kultúrnych a umeleckých zariadení …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Rindoš od 4. 9. 2019
    konateľ
  • Mesto Stará Ľubovňa od 15. 5. 2007
    spoločník
  • Daniela Kravcová od 1. 1. 2002
    člen dozornej rady
  • Mgr. František Tokarčík od 1. 1. 2023
    člen dozornej rady
  • Miroslav Vrábeľ od 1. 1. 2023
    člen dozornej rady
  • Patrik Boďo od 18. 3. 2015
    člen dozornej rady
  • PhDr. Edita Oláhová od 1. 7. 2019
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Ľubovnianska mediálna spoločnosť, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 19 % na 291 € a tržby jej ostali na 132,2 tis. €.

132,2 tis. €
Tržby
291 €
Zisk
22,2 tis. €
Aktíva
5,1 tis. €
Vlastné imanie
77 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,6 tis., 2022 6,5 tis., 2023 828, 2024 245, 2025 29120212,6 tis.20226,5 tis.202382820242452025291
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 121,7 tis., 2022 135,0 tis., 2023 129,3 tis., 2024 132,6 tis., 2025 132,2 tis.2021121,7 tis.2022135,0 tis.2023129,3 tis.2024132,6 tis.2025132,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 132,2 tis. € 291 €
2024 132,6 tis. € 245 €
2023 129,3 tis. € 828 €
2022 135,0 tis. € 6,5 tis. €
2021 121,7 tis. € 2,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie5,1 tis. €
  • Záväzky17,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Ľubovnianska mediálna spoločnosť, s.r.o. v konkurze?

Ľubovnianska mediálna spoločnosť, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Ľubovnianska mediálna spoločnosť, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Ľubovnianska mediálna spoločnosť, s.r.o. tržby 132,2 tis. €.

Je firma Ľubovnianska mediálna spoločnosť, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Ľubovnianska mediálna spoločnosť, s.r.o. dosiahla zisk 291 €.

Je Ľubovnianska mediálna spoločnosť, s.r.o. platiteľom DPH?

Ľubovnianska mediálna spoločnosť, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Ľubovnianska mediálna spoločnosť, s.r.o. sídli?

Ľubovnianska mediálna spoločnosť, s.r.o. má sídlo na adrese Nám. gen. Štefánika 6, Stará Ľubovňa, 064 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026