ROTO SK, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36476927
DIČ: 2020014227
IČ DPH: SK2020014227
Jelšová 1, Prešov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Jelšová 1, Prešov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.90
Dátum vzniku: 3. 12. 2001
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 7. 3. 2002
Spisová značka: Sro/13216/P
Predmet podnikania (výber): - kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod), alebo na účely jeho predaja iným prevádzko…; - reklamná a propagačná činnosť; - sprostredkovateľská činnosť v obchode a službách …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jozef Orlovský od 3. 12. 2001
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ROTO SK, spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila stratu na 64,3 tis. € a tržby jej klesli o 26 % na 388,9 tis. €.

388,9 tis. €
Tržby
64,3 tis. €
Strata
422,2 tis. €
Celkové výnosy
230,1 tis. €
Aktíva
81,0 tis. €
Vlastné imanie
65 %
Celková zadlženosť
9,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 20,1 tis., 2022 23,7 tis., 2023 291, 2024 −1,0 tis., 2025 −64,3 tis.202120,1 tis.202223,7 tis.20232912024−1,0 tis.2025−64,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 758,4 tis., 2022 876,2 tis., 2023 568,7 tis., 2024 529,0 tis., 2025 388,9 tis.2021758,4 tis.2022876,2 tis.2023568,7 tis.2024529,0 tis.2025388,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 388,9 tis. € -64,3 tis. €
2024 529,0 tis. € -1,0 tis. €
2023 568,7 tis. € 291 €
2022 876,2 tis. € 23,7 tis. €
2021 758,4 tis. € 20,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok57,5 tis. €
  • Zásoby83,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky17,4 tis. €
  • Finančné účty71,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov138,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-64,3 tis. €
  • Rezervy2,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky26,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky74,5 tis. €
  • Bankové úvery46,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ROTO SK, spol. s r.o. v konkurze?

ROTO SK, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ROTO SK, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ROTO SK, spol. s r.o. tržby 388,9 tis. €.

Je firma ROTO SK, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ROTO SK, spol. s r.o. vykázala stratu 64,3 tis. €.

Je ROTO SK, spol. s r.o. platiteľom DPH?

ROTO SK, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ROTO SK, spol. s r.o. sídli?

ROTO SK, spol. s r.o. má sídlo na adrese Jelšová 1, Prešov, 080 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026