STAJAN Slovakia, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36476226
DIČ: 2021605729
IČ DPH: SK2021605729
Priemyselná 1379/25, Bardejov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Priemyselná 1379/25, Bardejov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Sprostredkovanie práce 78.20
Dátum vzniku: 31. 10. 2001
Základné imanie: 20,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2006
Spisová značka: Sro/13141/P
Predmet podnikania (výber): - sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností; - prevádzkovanie cestovnej agentúry; - pohostinská činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Matúš Hruby od 21. 1. 2008
    konateľspoločník
  • JUDr. Ján Hruby od 9. 11. 2005
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť STAJAN Slovakia, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 41 % na 137,5 tis. € a tržby jej klesli o 41 % na 1,5 mil. €.

1,5 mil. €
Tržby
137,5 tis. €
Zisk
1,5 mil. €
Celkové výnosy
679,1 tis. €
Aktíva
416,7 tis. €
Vlastné imanie
39 %
Celková zadlženosť
95,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 138,8 tis., 2022 91,7 tis., 2023 101,6 tis., 2024 233,9 tis., 2025 137,5 tis.2021138,8 tis.202291,7 tis.2023101,6 tis.2024233,9 tis.2025137,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,2 mil., 2022 1,6 mil., 2023 1,5 mil., 2024 2,6 mil., 2025 1,5 mil.20212,2 mil.20221,6 mil.20231,5 mil.20242,6 mil.20251,5 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,5 mil. € 137,5 tis. €
2024 2,6 mil. € 233,9 tis. €
2023 1,5 mil. € 101,6 tis. €
2022 1,6 mil. € 91,7 tis. €
2021 2,2 mil. € 138,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok7,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky455,3 tis. €
  • Finančné účty215,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie442 €

Pasíva

  • Základné imanie20,0 tis. €
  • Kapitálové fondy8,0 tis. €
  • Fondy zo zisku3,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov248,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie137,5 tis. €
  • Rezervy10,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky503 €
  • Krátkodobé záväzky232,9 tis. €
  • Bankové úvery18,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma STAJAN Slovakia, s.r.o. v konkurze?

STAJAN Slovakia, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma STAJAN Slovakia, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala STAJAN Slovakia, s.r.o. tržby 1,5 mil. €.

Je firma STAJAN Slovakia, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 STAJAN Slovakia, s.r.o. dosiahla zisk 137,5 tis. €.

Je STAJAN Slovakia, s.r.o. platiteľom DPH?

STAJAN Slovakia, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma STAJAN Slovakia, s.r.o. sídli?

STAJAN Slovakia, s.r.o. má sídlo na adrese Priemyselná 1379/25, Bardejov, 085 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026