Vodomont SK, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36473758
DIČ: 2020025271
IČ DPH: SK2020025271
Mierová 62, Humenné

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mierová 62, Humenné Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Lesníctvo a ťažba dreva 02.40
Dátum vzniku: 27. 6. 2001
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 2007
Spisová značka: Sro/12890/P
Predmet podnikania (výber): - upratovacie práce; - výroba sadeníc lesných drevín a ich následný predaj v Slovenskej republike; - vedenie účtovníctva …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Róbert Valalik od 20. 9. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Vodomont SK, spol. s r.o. v roku 2025 znížila zisk o 37 % na 235,4 tis. € a tržby jej narástli na 4,3 mil. €.

4,3 mil. €
Tržby
235,4 tis. €
Zisk
4,3 mil. €
Celkové výnosy
3,1 mil. €
Aktíva
1,2 mil. €
Vlastné imanie
60 %
Celková zadlženosť
21,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 46,3 tis., 2022 51,8 tis., 2023 280,9 tis., 2024 373,1 tis., 2025 235,4 tis.202146,3 tis.202251,8 tis.2023280,9 tis.2024373,1 tis.2025235,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,2 mil., 2022 326,3 tis., 2023 283,2 tis., 2024 59,9 tis., 2025 4,3 mil.20211,2 mil.2022326,3 tis.2023283,2 tis.202459,9 tis.20254,3 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 4,3 mil. € 235,4 tis. €
2024 59,9 tis. € 373,1 tis. €
2023 283,2 tis. € 280,9 tis. €
2022 326,3 tis. € 51,8 tis. €
2021 1,2 mil. € 46,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok679,8 tis. €
  • Zásoby27,5 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky652,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,6 mil. €
  • Finančné účty57,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie3,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy174,6 tis. €
  • Fondy zo zisku332 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov813,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie235,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky194,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky998,2 tis. €
  • Bankové úvery642,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie845 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Vodomont SK, spol. s r.o. v konkurze?

Vodomont SK, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Vodomont SK, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Vodomont SK, spol. s r.o. tržby 4,3 mil. €.

Je firma Vodomont SK, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Vodomont SK, spol. s r.o. dosiahla zisk 235,4 tis. €.

Je Vodomont SK, spol. s r.o. platiteľom DPH?

Vodomont SK, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Vodomont SK, spol. s r.o. sídli?

Vodomont SK, spol. s r.o. má sídlo na adrese Mierová 62, Humenné, 066 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026