Farma Papín s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36473502
DIČ: 2020025238
IČ DPH: SK2020025238
Hostovice 177, Hostovice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hostovice 177, Hostovice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba odevov 14.20
Dátum vzniku: 22. 6. 2001
Základné imanie: 19,9 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 3. 9. 2001
Spisová značka: Sro/37485/P
Predmet podnikania (výber): - poľnohospodárstvo a lesníctvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spraco…; - prenájom poľnohospodárskej techniky a zariadení; - maliarske a natieračské práce …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ján Bzik od 8. 6. 2022
    konateľ
  • Ján Jevič od 17. 6. 2022
    konateľspoločník
  • Agro Poľno s. r. o. od 17. 6. 2022
    spoločník
  • Ing. Michal Bálint od 22. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Farma Papín s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 68 % na 27,4 tis. € a tržby jej klesli o 2 % na 224,0 tis. €.

224,0 tis. €
Tržby
27,4 tis. €
Zisk
657,0 tis. €
Celkové výnosy
1,7 mil. €
Aktíva
689,1 tis. €
Vlastné imanie
59 %
Celková zadlženosť
−4,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,3 tis., 2022 28,6 tis., 2023 58,1 tis., 2024 85,5 tis., 2025 27,4 tis.20215,3 tis.202228,6 tis.202358,1 tis.202485,5 tis.202527,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 95,9 tis., 2022 97,8 tis., 2023 92,1 tis., 2024 228,5 tis., 2025 224,0 tis.202195,9 tis.202297,8 tis.202392,1 tis.2024228,5 tis.2025224,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 224,0 tis. € 27,4 tis. €
2024 228,5 tis. € 85,5 tis. €
2023 92,1 tis. € 58,1 tis. €
2022 97,8 tis. € 28,6 tis. €
2021 95,9 tis. € 5,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie689,1 tis. €
  • Záväzky1,0 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Farma Papín s.r.o. v konkurze?

Farma Papín s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Farma Papín s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Farma Papín s.r.o. tržby 224,0 tis. €.

Je firma Farma Papín s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Farma Papín s.r.o. dosiahla zisk 27,4 tis. €.

Je Farma Papín s.r.o. platiteľom DPH?

Farma Papín s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Farma Papín s.r.o. sídli?

Farma Papín s.r.o. má sídlo na adrese Hostovice 177, Hostovice, 067 35.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026