MZ - STAV Prešov, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36470805
DIČ: 2020008496
IČ DPH: SK2020008496
Jesenná 1, Prešov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Jesenná 1, Prešov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.41
Dátum vzniku: 19. 1. 2001
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 31. 1. 2001
Spisová značka: Sro/12591/P
Predmet podnikania (výber): - cestná nákladná doprava; - maloobchod a veľkoobchod v rozsahu voľných živností; - sprostredkovanie obchodu, služieb, výroby a dopravy …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Zdenka Fecková od 1. 2. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MZ - STAV Prešov, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 2,5 tis. € a tržby jej klesli o 75 % na 3,6 tis. €.

3,6 tis. €
Tržby
2,5 tis. €
Strata
58,8 tis. €
Aktíva
35,3 tis. €
Vlastné imanie
40 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −5,4 tis., 2022 9,4 tis., 2023 348, 2024 1,6 tis., 2025 −2,5 tis.2021−5,4 tis.20229,4 tis.202334820241,6 tis.2025−2,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 23,2 tis., 2022 39,3 tis., 2023 19,2 tis., 2024 14,3 tis., 2025 3,6 tis.202123,2 tis.202239,3 tis.202319,2 tis.202414,3 tis.20253,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 3,6 tis. € -2,5 tis. €
2024 14,3 tis. € 1,6 tis. €
2023 19,2 tis. € 348 €
2022 39,3 tis. € 9,4 tis. €
2021 23,2 tis. € -5,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie35,3 tis. €
  • Záväzky23,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MZ - STAV Prešov, s.r.o. v konkurze?

MZ - STAV Prešov, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MZ - STAV Prešov, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MZ - STAV Prešov, s.r.o. tržby 3,6 tis. €.

Je firma MZ - STAV Prešov, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MZ - STAV Prešov, s.r.o. vykázala stratu 2,5 tis. €.

Je MZ - STAV Prešov, s.r.o. platiteľom DPH?

MZ - STAV Prešov, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MZ - STAV Prešov, s.r.o. sídli?

MZ - STAV Prešov, s.r.o. má sídlo na adrese Jesenná 1, Prešov, 080 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026